BiSMART

Biznesa tehnoloģiju platforma

Biznesa tehnoloģijas šodien ietekmē visus biznesa segmentus un procesus, nodrošinot uzņēmumiem arvien jaudīgākus un lētākus darba instrumentus. Mūsdienās biznesa tehnoloģiju izpratne un ieviešana ir uzņēmuma pastāvēšanas un konkurētspējas ķīla.

BiSMART ir biznesa tehnoloģiju platforma - vieta, kur satiekas cilvēks, bizness un tehnoloģijas. Apvienojot spēcīgākos nozares profesionāļus un progresīvākos uzņēmumus, sadarbībā veidojam izcilu saturu - regulāras augstākā standarta klātienes un tiešsaistes konferences, meistarklases, vebinārus, apmācības, blogu, e-ziņas, video materiālus un sniedzam padomu.

Uzzini vairāk

BiSMART ĪSTENO

Atsauksmes

BiSMART ir vieta, kura liek katram uzņēmējam uz brīdi apstāties un pārdomāt, vai tas kā viņš dara savas biznesa lietas ir efektīvi, pilnvērtīgi un tālredzīgi. Visu partneru un platformas uzdevums ir ne tikai radīt šo pārdomu brīdi, bet sniegt arī padomus par to, ko darīt tālāk. Manuprāt, šeit ieguvēji ir visi iesaistītie, ja vien nāk ar atvērtu domāšanu
Imants Felsbergs
Imants Felsbergs
CORPORATE SOLUTION Biznesa attīstības vadītājs
BiSMART ir kompetenti savas jomas profesionāļi, kuri pat visdrosmīgākās idejas pārvērš dzīvā notikumā. Īpaši novērtējam BiSMART komandas izpratni par aktuālākajām tendencēm biznesa vidē, kas vienmēr ļoti trāpīgi atspoguļojas tās organizētajos pasākumos gan izmantotajos komunikācijas formātos, gan tehnoloģijās
Līga Kursīte
Līga Kursīte
TELIA LATVIJA mārketinga vadītāja
Priecājamies būt BiSMART saimē, biznesa tehnoloģijas saredzot nevis kā kaut ko sarežģītu, dārgu un nākotnē esošu, bet gan kā nepārtrauktu un jēgpilnu attīstību šajā brīdī un vietā. "Valmiera domā un rada" ir mūsu devīze, kas pilnībā attiecināma arī uz biznesa tehnoloģiju izmantošanu – resursu ieguldīšana mērķtiecīgāk un efektīvāk ne tikai industrijā, bet arī pilsētvides attīstībā
Jānis Baiks
Jānis Baiks
Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs
BiSMART ir lieliska vide, kurā tiekas aktīvi biznesa cilvēki, lai dalītos ar pieredzi un zināšanām saistībā ar tehnoloģiju efektīvu lietošanu. Šī platforma, ja to izmanto aktīvi un ieguldās pats, ir lieliska iespēja mērogot savu biznesu.
Oskars Priede
Oskars Priede
Runaskursi.lv, prezentēšanas prasmju treneris
BiSMART ir vienīgā platforma Baltijā, kas nodrošina augstākās klases konfernces un pasākumus par pieņemamu cenu. BiSMART nodrošina iespēju realizēt dzīvē arī pārdrošākās idejas, izmantojot jaunākās tehnoloģijas.
Artūrs Kaulakāns
Artūrs Kaulakāns
Cisco Latvia, Reģionālais klientu vadītājs
BiSMART komandas pozitīvā enerģija vienmēr iedrošina un motivē sasniegt vairāk, mēģināt jaunas lietas un dalīties zināšanās. Biznesa vidē vajag tādu entuziasmu, kas piemīt BiSMART komandai ar mērķi dalīties zināšanās ar augošiem uzņēmumiem visā Latvijā.
Jānis Rozenblats
Jānis Rozenblats
Mailigen, dibinātājs un izpilddirektors

Platīna partneri:

LMT

Zelta partneri:

Corporate Solutions

Sudraba partneri:

Adventus Solutions DATAKOM Mailigen MONIFY PriceWaterhouseCoopers Squalio

Bronzas partneri:

Cisco Fima jedox Sadales tīkls SAP

Atbalstītāji:

Latvenergo Latvijas Universitāte MacMaster NEW BLACK Riga Islande Hotel

Informatīvie partneri:

Lursoft IT

Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Slokas iela 31, Rīga, LV-1048
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!