Ar šo risinājumu neatbildētu zvanu uzņēmumā vairs nebūs

Ar šo risinājumu neatbildētu zvanu uzņēmumā vairs nebūs

Teju visās nozarēs mobilie sakari kļūst par aizvien neatņemamāku un nepieciešamāku komunikācijas sastāvdaļu. Tas attiecas arī uz uzņēmējdarbību, kur atbilde uz klienta zvanu var palielināt viņa lojalitāti pret uzņēmumu, turpretī neatbildēts zvans to var mudināt izmantot konkurenta sniegtos pakalpojumus. Lai šāds risks nerastos, un atbilde uz klienta zvanu tiktu sniegta vienmēr, LMT izstrādājis risinājumu – Zvanu pārvaldnieks.

Armands Meinarts uzsver, ka - 

Zvanu pārvaldnieks nodrošina visas telefonu centrāles funkcionalitātes mobilajos telefonos, piemēram, statistiku, kas ietver, to, cik daudz klientu zvanījuši, kā arī neatbildētos zvanus.

Šis risinājums uzņēmuma darbiniekiem palīdz arī produktīvāk saplānot laiku, dodot iespēju redzēt, kurā laikā pienāk visvairāk zvanu un kad – vismazāk.

Bez iespējas redzēt zvanu statistiku, A. Meinarts norāda vēl vairākas Zvanu pārvaldnieka sniegtās funkcijas. Kā viena no tām ir grupu zvani, kas nodrošina, ka ienākošie zvani tiek sadalīti vairākiem zvanu saņēmējiem uzņēmumā. Vēl viena Zvanu pārvaldnieka funkcija nodrošina klienta zvana novirzīšanu pareizajam speciālistam uzņēmumā, kurš uz konkrēto klienta jautājumu spēs atbildēt vislabāk. Tāpat risinājums ietver arī IVR jeb interaktīvo balss atbildi.

Zvanu pārvaldnieks uzņēmumiem sniedz vairākas priekšrocības. Kā viena no tām – samazina pazaudētu darījumu risku. Pastāv liela iespēja, ka viena neatbildēta zvana dēļ tiek pazaudēts viens darījums. Tāpat šis risinājums arī nodrošina kārtību biznesā – zvanot no sava mobilā telefona, darbiniekam ir iespēja norādīt, kāds numurs uzrādīsies klientam

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!