Biznesa tehnoloģiju ietekme uz attēla saglabāšanu un pārraidi

Biznesa tehnoloģiju ietekme uz attēla saglabāšanu un pārraidi

BiSMART video studijā Canon Biznesa Centrs - IB Serviss mārketinga vadītājs Māris Šķēle par mūžīgām vērtībām un mainīgo pasauli. Par aktualitātēm biznesam un katram cilvēkam. Par attēlu, kas nemitīgi maina savu formu, bet vienmēr saglabā būtību. Par mūsdienu dinamisko vidi, kad viss plūst un mainās, par vērtībām, kas paliek nemainīgas.

Nekad nemainīsies cilvēku vēlme iemūžināt savas dzīves skaistākos un svarīgākos brīžus. Taču mainoties tehnoloģiskajam piedāvājumam un iespējām, mainās arī patērētāju paradumi un prasības.

Īsā retrospekcijā redzam, kā digitalizācija un internets ir ietekmējis attēla pārraides veidus un procesus pāris dekāžu laikā:

  • 90to gadu sākumā bija telefona zvans. Tas bija veids, kā cilvēks sazinājās un aprakstīja savas izjūtas un emocijas, esot ceļojumā vai biznesa braucienā.
  • 90to gadu beigās -  katram jau bija finansiāli pieejams fotoaparāts un loģisks risinājums - foto kartīte, kurā tika uzņemti un pēc tam izdrukāti vērā ņemamie kadri.
  • 2000ie gadi tā pati fotogrāfija no papīra jau pārvietojas uz on-line vidi. Jau dažas sekundes pēc iemūžināšanas bilde ir apskatāma visiem jūsu draugiem un paziņām.
  • 2010. gads jau iezīmējas ar video tiešraidi. No jebkuras vietas, kur pieejams internets (un tas ir pieejams nu jau teju jebkurā pasaules vietā) ir iespējama video tiešraide, kas daudz spilgtāk pārraida ne tikai attēlus, bet arī emocijas, skaņas un sajūtas.
  • Šodienas inovācija - 360 grādu tiešraide, kur skatītājs pats izvēlas, kādā rakursā skatīties jūsu uzņemto video materiālu, ko vērot. Šī tehnoloģija pazamām ieņem savu vietu un kļūst arvien pieprasītāka un arī pieejamāka jeburam interesentam.

Jautāts par biznesa sektoru un šobrīd ļoti aktuālo jautājumu - datu drošību, Māris Šķēle atklāj, ka

pirmā datu drošība sākas ar izdruku. Par šo domā ļoti maz. Kurš redzēs informāciju uz papīra lapas, kas atrodas printerī, kopētājā. Jāņem vērā, ka informāciju nokopēt, nofotografēt ir pāris sekunžu jautājums.

Iesakām Latvijas uzņēmumiem pārvaldīt un organizēt savus dokumentus jau pašā procesa sākumā, lai preventīvi novērstu tīšu datu nodošanu trešajām personām, nevis sagaidītu brīdi, kad visi uzņēmuma sensitīvie dati ir nonākuši svešās rokās."

IB Serviss Latvijā strādā jau 25 gadus un ir viens no ekskluzīvajiem Canon biznesa centriem Eiropā. Jau trešo gadu arī BiSMART sadarbības partneris. IB Serviss darbības sfēra saistīta ar visu par un ap attēlu. Tās ir gan fotogrāfijas, gan teksts. Jebkura uz materiāla uzklāta informācija: sagatavošana, drukāšana, iznīcināšana.

Kā uzsver Māris Šķēle, "viss sākas ar sarunu. Mēs zinām pašus jaunākos veidus un iespējas, kā ātrāk, ērtāk, spilgtāk saglabāt Tavus īpašos brīžus. Mēs zinām, kas tieši Tev ir vajadzīgs sapņu piepildījumam un lieliskam rezultātam."

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!