Datakom piedāvā viedos IT risinājumus gudrākai nākotnei

Datakom piedāvā viedos IT risinājumus gudrākai nākotnei

Datakom ir uzņēmums, kas tajā skaitā sniedz arī IT infrastruktūras uzturēšanas ārpakalpojumus un IT risinājumu integrācijas servisus. Lai kvalitatīvi un veiksmīgi šie pakalpojumi tiktu sniegti klientiem, Datakom piesaistījis kvalificētu personālu, sniedz prognozējamas izmaksas un produktivitātes garantiju, kas ir arī uzņēmuma stiprās puses.

Uzņēmums ir specializējies tādos viedajos risinājumos kā, piemēram, Citrix virtualizācija.  Citrix viens no piedāvātajiem pakalpojumiem ir darbavirsmas virtualizācija. Pakalpojuma būtība ir iespēja virtuāli piekļūt savai darbavirsmai, pieslēgties datiem no jebkuras citas ierīces. Operētājsistēma, programmas un dati tiek nodalīti atsevišķi no pamatā esošās datora apratūras un tiek pārcelti uz datu centru, kur tiek centralizēti pārvaldīti un uzglabāti. Šāda funkcija darbiniekam sniedz mobilitāti, elastību, nepārtrauktību, piekļūstot saviem datiem no jebkuras ierīces jebkurā laikā.

Bez Citrix virtualizācijas uzņēmums Datakom piedāvā arī citus viedos risinājumus, kā piemēram, Microsoft infrastruktūra un cloudservisi, augstas pieejamības disku masīvs un serveru risinājumi, backup datu drošība, GDPR un citus.

Uzņēmums piedāvā arī HITSM (Heterogeneous IT Infrastructure Service Managment) platformas pakalpojumus. Tā ir IT infrastruktūras un pakalpojumu pārvaldības platforma, kas piedāvā uzņēmumiem un organizācijām vienotu un ērtu IT infrastruktūras pārvaldību.  Pēc Datakom sniegtās informācijas – HITSM ir risinājums, kuru ļoti ērti var piemērot heterogēnām infrastruktūrām, vienlaikus nodrošinot atšķirīgu ražotāju iekārtu apkalpošanu, augstu pieejamību, kā arī ērtu pārvaldību.

Bez jau visiem minētajiem produktiem un pakalpojumiem Datakom, piedāvā arī autorizētu HP datortehnikas un Huawei tehnikas servisa centru tepat Latvijā.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!