Izstrādātas viedierīces, kas ļauj efektīvāk sekot līdzi sava darbinieka vai pacienta veselībai

Izstrādātas viedierīces, kas ļauj efektīvāk sekot līdzi sava darbinieka vai pacienta veselībai

BiSMART video studijā par uzņēmuma Garmin produkciju un to sniegtajām priekšrocībām veselības jomā pastāstīja uzņēmuma produktu vadītājs Latvijā Dmitrijs Ļisicins.

Piedāvātie produkti ietver viedierīcies, kas palīdz uzlabot uzņēmumu darbinieku veselību un motivē tos kustēties vairāk, tādējādi izvairoties no liekām apdrošināšanas izmaksām

Garmin misija ir būt ilgtspējīgam uzņēmumam, piedāvājot vairāk nekā 200 dažādus augstākās klases produktus automašīnām, jūras transportam, aviācijas biznesam, veselībai, sportam un tūrismam. Pēdējo gadu laikā Garmin fokusējas uz produktiem, kas ir koncentrēti uz uzņēmumu darbinieku veselību un pacientu aprūpi.

Piedāvātie produkti ietver viedierīcies, kas palīdz uzlabot uzņēmumu darbinieku veselību un motivē tos kustēties vairāk, tādējādi izvairoties no liekām apdrošināšanas izmaksām. Šīs ierīces ļauj sekot līdzi darbinieku aktivitātēm ārpus biroja, kā arī veikt motivējošas spēles uzņēmuma kolektīvam, konkrētajai nodaļai vai atsevišķam darbiniekam.

Pacientu aprūpe ir otrs fokuss, uz ko Garmin koncentrējas, piedāvājot ierīces, kas seko līdzi pacientu aktivitātēm ārpus klīnikām. Šāda iespēja ir ļoti noderīga arī rehabilitācijas centriem, jo pacientu var vērot arī no attāluma – ārstam  ir pieejami dati par noietajiem soļiem, patērētajām kalorijām un pulsa datiem.

Garmin ir lielākais sporta pulksteņu un GPS ražotājs pasaulē, kurš savu pirmo produktu laidis klajā jau 1985. gadā.

Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!