Pakalpojums, kas nodrošina efektīvāku IT drošības pārvaldību

Pakalpojums, kas nodrošina efektīvāku IT drošības pārvaldību

IT drošības speciālists ir viena no atbildīgākajām un nepieciešamākajām profesijām uzņēmumā. Tā sevī ietver daudz svarīgu, tomēr ļoti rutinizētu pienākumu. Piemēram, sekot līdzi jaunākajām IT drošības risinājumu tendencēm, likumdošanai, apmācīt darbiniekus par IT drošības jautājumiem, veikt regulārus IT drošības novērtējumus, kā arī, kas ir ļoti svarīgi – spēt konsultēt uzņēmuma vadību. Skaidrs, ka šo pienākumu veikšanai nepieciešami lieli laika resursi, bieži vien krietni pārsniedzot noteiktā darba laika apjomu. Tāpat apjomīgais pienākumu skaits rada situācijas, kad IT drošības speciālists koncentrējas vai nu uz visām jomām, bet nedaudz, vai pilnīgi pretēji – koncentrējas pamatīgi tikai uz vienu jomu, pārējās atstājot novārtā.

Uzņēmuma SQUALIO cloud consulting piedāvātais pakalpojums - IT drošībnieks - izstrādāts ar mērķi atvieglot uzņēmumā esošā IT drošības speciālista ikdienas pienākumus.

Kaspars Līcis norāda uz risinājuma sniegtajām priekšrocībām, kas ietver, piemēram, atbrīvošanos no nevajadzīgiem un rutīnas darbiem, kas viegli nododami citiem, iegūstot skaidru finanšu pārraudzību, kā arī ļauj piekļuvi papildus jauniem resursiem.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!