Pakalpojums, kas parūpēsies par uzņēmumā esošo IT infrastruktūru

Pakalpojums, kas parūpēsies par uzņēmumā esošo IT infrastruktūru

Laikā, kad informācijas tehnoloģijas attīstās aizvien straujāk, viens no uzņēmumu galvenajiem uzdevumiem ir spēt tām sekot līdzi un ieviest aizvien jaunus risinājumus un pakalpojumus. Šeit palīdzīgu roku sniegs Cisco Meraki – pakalpojums, kurš uzņēmumam sniedz visas mūsdienu un nākotnes tehnoloģiju iespējas.

Cisco Meraki ir mākonī pārvaldīts IT infrastruktūras risinājums, kurš ietver tādas funkcijas kā bezvadu sakarus, drošības un komunikācijas risinājumus, EMM (Enterprise Mobility Management) jeb uzņēmumu mobilitātes pārvaldību, drošības kameras.

Pakalpojums piedāvā atrisināt dažādus uzņēmuma datu tīkla izaicinājumus. Piemēram, centralizēta pārvaldība – visas iekārtas tiek pārvaldītas, izmantojot informācijas paneli mākonī.

Tāpat tiek sniegts atbalsts mūsdienu un nākotnes tehnoloģiju ieviešanā – tiek veikti visi programmatūras jauninājumi, funkciju izlaidumi.

Ar Cisco Meraki risinājumu ir iespēja arī veidot daudzpusīgus pārskatus, analizēt tiešsaistes datus, veikt traucējummeklēšanu reāllaikā. Protams, netiek aizmirsts arī drošības aspekts.

Antons Sauškins atklāj, ka datu drošība ir Cisco galvenā prioritāte, tāpēc tā ir iestrādāta visos uzņēmuma risinājumos, arī Cisco Meraki. Piemēram, ja tīkla infrastruktūrā tiek novērota nepieredzēta aktivitāte, risinājums spēj noteikt, vai notiekošais ir kaitīgs, un reaģēt atbilstoši.

Vēl viena Cisco Meraki īpašība, kuru vērts izcelt, ir prasme pašam sevi analizēt, noteikt kļūdas, kā arī, kas ir būtiski, spēja paredzēt notikumus, balstoties uz savu pieredzi.

Piemēram, novērots, kurā laikā ir vislielākā datu pārraide uzņēmumā, un ir noteikta telpa, kurā pulcējas visvairāk cilvēku. Cisco Meraki automātiski ziņos par šādu anomāliju un piedāvās risinājumu, kā noteiktā laikā un vietā uzlabot datu pārraidi.

Plašāka informācija par Cisco radīto risinājumu Cisco Meraki var uzzināt, apmeklējot mājaslapu https://meraki.cisco.com/

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!