Risinājumi, kurus atzinīgi novērtēs katrs viesnīcas klients

Risinājumi, kurus atzinīgi novērtēs katrs viesnīcas klients

Plašs un kvalitatīvs pakalpojumu klāsts ir katras viesnīcas viens no svarīgākajiem priekšnoteikumiem. Nenoliedzami, kritiska loma ir arī viedo risinājumu pieejamībai. Adventus Solutions ir telekomunikāciju uzņēmums, kurš izveidojis sadarbību ar vairākām pazīstamām viesnīcām. Piemēram, Radisson Blu, Park Inn, Kempinski, Marriott, Hilton un citas.

Adventus Solutions viesnīcām piedāvā viedos risinājumus, kurus novērtē, gan viesnīcas viesi, gan personāls - Wi-Fi risinājumi, telekomunikāciju sistēmas ar mobilajām aplikācijām gan viesiem, gan personālam un modernie telefona aparāti viesnīcu numuros ar īpašo dizainu.

Svarīgi, ka šos risinājumus iespējams instalēt kā jaunās, tā arī jau strādājošās viesnīcās, neizraisot sakaru pārtraukumus.

Mūsdienās viesnīcas viesi vēlas izmantot internetu gandrīz nepārtraukti. Teju ikkatra apmeklētāja viena no galvenajām prasībām ir ne vairs tikai paša interneta pieejamība, bet gan ātrs un stabils interneta savienojums. Runājot par Adventus Solutions piedāvātajiem Wi-Fi risinājumiem viesnīcām, Katrīna Levita norāda uz Stellar Wi-Fi no Alcatel-Lucent. K. Levita uzsver, ka šis risinājums nodrošina ātru, stabilu savienojumu un vislabāko pārklājumu.

Adventus Solutions piedāvā arī risinājumu viesnīcām mobilās aplikācijas veidā, kas pieejama gan personālam, gan viesiem. Mobilā aplikācija personālam ļauj aizvietot pārnēsājamās telefona klausules. Turpretī viesiem tā ļauj kļūt par viesnīcas iekšējo abonentu un saņemt vairākus pakalpojumus. Piemēram, saņemt personalizētus paziņojumus, izdarīt check-in un check-out, ietaupot laiku, kas tiktu patērēts, saņemot šos pakalpojumus recepcijā.   

Tiek padomāts arī par visprasīgāko viesnīcas viesu vēlmēm, piedāvājot tiem izmantot dažāda veida telefonu aparātus, kas veidoti speciāli viesnīcu numuriem. Katrīna Levita norāda par Adventus Solutions piedāvāto telefona aparātu kolekciju, kas pārstāv tādus telefonu zīmolus kā AEI, Teledex, Telematrix, Cotell, Bittel un citus. Klientam ir iespēja izvēlēties dizainu, krāsu, arī telefona novietojumu.

Papildus informāciju par Adventus Solutions piedāvātajiem pakalpojumiem un risinājumiem IT un komunikācijas tehnoloģiju nozarē var uzzināt mājaslapā www.adventus.lv 

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!