Risinājums, kas palielinās IT drošību

Risinājums, kas palielinās IT drošību

Kiberuzbrukumi kļūst par aizvien būtiskāku problēmu datu drošībā. Tie sagādā nopietnas galvassāpes kā uzņēmējiem, tā darbiniekiem, pakļaujot uzņēmumā esošos datus riskam, kā arī, radot zaudējumus pašai kompānijai. Tāpēc aizvien biežāk nākas meklēt risinājumus, kas samazina kiberuzbrukumu risku un palielina IT drošību. Viens no tādiem ir Corporate Solutions radītais viedais risinājums Cloud Study.

Rūdolfs Tonigs, runājot par risinājumā ietverto pakalpojumu klāstu, uzsver, ka - Cloud Study piedāvā visu aktuālāko sākot ar IT drošības apmācībām ierindas darbiniekiem, šo darbinieku eksamināciju, kā arī simulētu uzbrukumu veidošanu un zināšanu caurumu atklāšanu un novēršanu.

Pēc pašu Cloud Study izveidotāju sniegtās informācijas –

risinājums ir kā ērta un interaktīva platforma informācijas drošības apmācībām tiešsaistē.

Tā sastāv no desmit apmācību moduļiem, kuri ietver būtiskākos jautājumus IT drošības jomā. Piemēram, datu aizsardzība un iznīcināšana, e-pasta drošība, paroļu drošība, fizisko personu datu drošība un citi IT drošībā svarīgi jautājumi.

Rūdolfs Tonigs norāda, ka organizēt klātienes apmācības mūsdienās ir ļoti dārgi un sarežģīti. Pieredze rāda, ka šādas apmācības ātri vien aizmirstas, jo tiek reti organizētas. Tāpēc viena no lielākajām Cloud Study priekšrocībām ir tas, ka apmācības notiek tiešsaistē. Tām var piekļūt jebkurā laikā un vietā. Vienīgais, kas nepieciešams, ir interneta pieejamība. Tāpat Cloud Study apmācības palīdzēs pašiem darbiniekiem efektīvāk apvienot mācības un darbu, dodot iespēju plānot un pašiem noteikt savu laiku un apmācību tempu.

Svarīgi, ka apmācību saturs visiem Cloud Study lietotājiem nav vienāds. Tas tiek pielāgots individuāli katram lietotājam atkarībā no zināšanu novērtēšanas testa rezultātiem. Zināšanu novērtēšanas tests, savukārt, palīdz noteikt konkrētā lietotāja zināšanu līmeni un pielāgot apmācību programmu.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!