Zaļākas enerģijas risinājumi gudrākai nākotnei

Zaļākas enerģijas risinājumi gudrākai nākotnei

Saules paneļi ir risinājums, kas sniedz iespēju lietot patstāvīgi saražotu elektroenerģiju, izmantojot saules gaismu. Iegūto enerģiju pēc tam var lietot bez maksas jau kopš paneļu uzstādīšanas brīža.

Runājot par to, kāpēc būtu nepieciešams iegādāties saules paneļus, Haralds Vuls uzsver, ka

Vācijā šis zaļās enerģijas iegūšanas veids ir ierasta prakse. Arī lielās izmaksas vairs nav šķērslis, lai izmantotu saules paneļu sniegtās priekšrocības. Haralds Vuls komentē, ka Elektrum solārais klientiem piedāvā saules paneļus par pieejamu cenu un bezprocentu nomaksu. Tas nozīmē ka klients saules paneļus var iegādāties par 53 eiro mēnesī.

Kāpēc Elektrum solārais saules paneļi būtu labākais zaļās enerģijas iegūšanas veids? Tiem ir vairākas priekšrocības: tie ir augstas kvalitātes polikristāliskie saules paneļi, kas ražoti Eiropas Savienībā, un pielāgoti Latvijas klimatiskajiem apstākļiem, kā arī to garantijas laiks ir 12 gadi. Elektrum solārais piedāvā arī bezprocentu nomaksu uz termiņu līdz pieciem gadiem.

Atkarībā no klienta vēlmēm un vajadzībām, Elektrum solārais piedāvā trīs veidu saules paneļu komplektus – mazo, vidējo un lielo. Komplekta izmērs primāri atkarīgs no paneļu skaits, kas var būt – 6, 14 vai 40 saules paneļi.

Runājot par to, kā izvēlēties sev labāko saules paneļu risinājumu, Haralds Vuls norāda, ka Elektrum klientu apkalpošanas speciālisti palīdzēs gan izvēlēties piemērotākos saules paneļus, gan arī palīdzēs ar dokumentu kārtošanu un sniegs atbildes uz visiem interesējošiem jautājumiem.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!