"Digital Mind" radījis “PadSigning” – rīku digitālai parakstu iegūšanai uz viedierīcēm

"Digital Mind" radījis “PadSigning” – rīku digitālai parakstu iegūšanai uz viedierīcēm

E-paraksts īpašu sabiedrības novērtējumu ieguva tieši pavasarī, kad digitāli parakstīti dokumenti bija nepieciešamība. Tomēr joprojām ir dažādas situācijas, kad dokumentus nepieciešams parakstīt klātienē. Šajā sakarā uzņēmums “Digital Mind” radījis rīku “PadSigning”, kas ļauj attiecīgo dokumentu parakstīt viedierīcē, atstājot pagātnē tās raizes, kas saistījās ar papīra dokumentu apstrādi.

Digital Mind gājis straujiem soļiem uz priekšu, lai atvieglotu, piemēram, banku, apdrošināšanas kompāniju un ārstniecības iestāžu ikdienu, kurā joprojām ik pa laikam iezogas situācijas ar dokumentu parakstīšanu klātienē. Uzņēmums izstrādājis risinājumu, kas ļaus uzlikt parakstu nevis uz papīra, bet gan uz skārienjūtīgas ierīces. Abu pušu paraksti tiks ievietoti dokumentā tiem paredzētajā vietā. Parakstītais dokuments pēc tam tiks ievietots arhīvā, tikmēr otrs parakstītājs to saņems savā e-pastā. Tieši tik vienkārši.

Būtiski, ka PadSigning rīku iespējams pielāgot pilnīgi jebkādam biznesa procesam, kur vien nepieciešams parakstīt dokumentu.

Jāuzsver, ka šāds paraksta sniegšanas risinājums ir arī pilnībā pietiekams un atbilstošs likumdošanai.

Kā būtiskākās priekšrocības PadSigning integrācijai ikdienas procesos Digital Mind norāda:

  • Zibenīga informācijas aprite;
  • Augstāka efektivitāte no automatizētas datu apstrādes un darba ar elektroniskiem dokumentiem;
  • Neuztraucies par fizisku dokumentu pārvaldīšanu;
  • Digitāla saskarsme ar klientiem un sadarbības partneriem.

Zemāk iespējams pārskatāmi redzēt, kā šī sistēma un risinājums strādā – no datu ieguves līdz pat parakstīto dokumentu arhivēšanai un datu sinhronizēšanai.

Savukārt demo video iespējams no A līdz Z novērtēt PadSigning sniegtās iespējas. Video arī redzams, ka šis risinājums papildināts ar maršrutu plānošanas rīku.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!