Interesenti aicināti parādīt savas prasmes IT hakatonā

Interesenti aicināti parādīt savas prasmes IT hakatonā

Līdz ar informācijas tehnoloģiju ienākšanu ikdienā, komplektā to sniegtajām priekšrocībām un iespējām nāk līdzi arī rūpes par informācijas drošību. Tā ir aktuāla problēma un izaicinājums teju ikvienam uzņēmumam un organizācijai. Lai sniegtu plašāku izpratni par to, uzņēmums Accenture kopā ar IT drošības incidentu novēršanas institūciju CERT.lv organizē IT nakts hakatonu, tādējādi veicinot izpratni par IT drošību Latvijā.

7. jūnijā Rīgā no 19:00 līdz pat 3:00 naktī ikviens informācijas tehnoloģiju entuziasts, kam ir kaut neliela pieredze IT jomā vai izpratne par informācijas drošību, tiek aicināts piedalīties vērienīgā informācijas tehnoloģijām veltītā hakatonā “Accenture Night Hack 2019”.

Pasākuma mērķis ir aktualizēt, sniegt padziļinātāku izpratni par IT drošības jautājumiem, kā arī pārbaudīt dalībnieku spējas šo jautājumu praktiskā risināšanā.

Atšķirībā no līdzīgām sacensībām tehnoloģiju jomā, šī cīņa par prasmīgākā un atjautīgākā titulu norisināsies individuāli, nevis komandās. Katram dalībniekam atsevišķi būs jātiek galā ar praktisku, dažādu grūtības pakāpju uzdevumu risināšanu. Tie pēc būtības tiks pietuvināti reālām dzīves situācijām, ļaujot plašāk izprast problēmas un apdraudējumus, ar kādiem nākas sastapties IT drošības jomā gan globāli, gan Latvijas mērogā. Tāpat šie uzdevumi domāti, lai pārbaudītu dalībnieka rīcību un lēmumu pieņemšanas spējas krīzes situācijās.

Uzvarētājs šajās sacensībās būs ne vien gudrākais un prasmīgais, bet arī centīgākais – tas, kurš būs pareizi atrisinājis visvairāk uzdevumu, ņemot vērā arī to grūtības pakāpes. Zināms, ka trīs visčaklākie hakatona dalībnieki tiks pie iecienītiem tehnoloģiju risinājumiem – drona, bezvadu austiņām Apple AirPods vai Samsung viedpulksteņa.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!