Tiešsaistē norisināsies seminārs par šobrīd aktuālo kiberdrošībā

Tiešsaistē norisināsies seminārs par šobrīd aktuālo kiberdrošībā

Brīdī, kad visi ierastie biroja darbi jāorganizē attālināti, pieaug bažas par to, kā mājas apstākļos varam savus datus pasargāt no kiberuzbrucējiem, nodrošinot maksimālu datu drošību. Aktuāli jautājumi šajā laikā ir arī par dažādu pakalpojumu saņemšanu vien ar pāris klikšķu palīdzību. Atbildes un ieteikumus šajos jautājumos varēs saņemt 26. martā, pieslēdzoties tiešraides semināram “Mazā Kibernakts 2020 dienas vidū”.

No 23. līdz 27. martam norisinās “Digitālā nedēļa 2020”. Tās ietvaros ceturtdien, 26. martā, no 11:00 līdz 13:00 visi interesenti aicināti pieslēgties tiešsaistes semināram sociālajā tīklā “Facebook”.

Pasākumā nozares eksperti dalīsies ar pieredzi, kā attālināti un droši strādāt, organizēt uzņēmējdarbību un bērnu digitālo ikdienu.

Tiešraides semināru “Mazā Kibernakts 2020 dienas vidū” atklās Latvijas Valsts radio un Televīzijas centrs, kura pārstāvji runās par e-parakstu, tā iegūšanu un izmantošanu. Ieskatu aktuālākajos digitālās drošības aspektos sniegs Cert.lv. Atbildes uz jautājumiem, kā mazajiem un vidējiem uzņēmumiem attālināti organizēt darbu ar dokumentiem, sniegs uzņēmums “RIX Technologies”. Joprojām un šobrīd jo īpaši vērojama interese e-pakalpojumu izmantošanas jomā. Par to, kā ikvienam saņemt valsts un pašvaldību pakalpojumus attālināti, pastāstīs uzņēmums “ZZDats”. Par datu drošību un to, vai protam sevi pasargāt attālināta darba laikā, atbildes sniegs IT drošības eksperts Agris Krusts. Savukārt par bērnu digitālo ikdienu un to, cik drošs ir internets bērniem, pastāstīs Drossinternets.lv pārstāvji.

Tiešsaistes semināru organizē jau minētie pasākuma dalībnieki. Savukārt pašu tiešraidi būs iespējams noskatīties @EPARAKSTS, @LVRTC, @LIKTA Facebook kontos, kā arī eprasmes.lv. 

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!