Viedrisinājums, kas sniedz drošākos mobilos sakarus

Viedrisinājums, kas sniedz drošākos mobilos sakarus

 „Sectra Tiger/R” ir tehnoloģija, kas palielina mobilo sakaru drošību. Tā paredz, ka lietotājs var droši atbildēt uz zvaniem vai apmainīties ar īsziņām, garantējot zvanu un īsziņu saturu pilnīgu konfidencialitāti un datu drošību. Ar šī risinājuma palīdzību tiek novērsta iespēja, ka sarunas var slepeni noklausīties, kā arī samazina datu neaizsargātību pret ļaunatūrām un manipulācijām.

Svarīgi, ka „Sectra Tiger/R” dod iespēju ne tikai droši sazvanīties un apmainīties ar īsziņām, bet arī sniedz lielāku drošību, lietojot e-pastu, kalendāru un citas lietotnes, kur lietotājam nepieciešams aizsargāt datus. Šo iespēju nodrošina „Sectra” virtuālais privātais tīkls (VPN), kas pielāgots viedierīcēm.

Eiropas Savienība (ES) un NATO  „Sectra Tiger/R” risinājumu jau apstiprinājušas darbam ar informāciju dienesta vajadzībām. „Sectra Communications” prezidents Simo Pikalisto (Simo Pykalisto) komentē, ka ES apstiprinājums izmantot šo tehnoloģiju dienesta vajadzībām pierāda „Sectra Tiger/R” vērtīgumu un augsto potenciālu. Viņš arī uzsver, ka šis risinājums ir viena no drošākajām mobilajām sistēmām, kas pašlaik pieejama. Tāpat par tehnoloģijas nozīmīgumu norāda „Samsung Europe” vecākais menedžeris Nīls Barklajs (Neil Barclay), uzsverot, ka drošība ir viena no galvenajām valsts prioritātēm.

„Sectra Tiger/R” ir radīts, apvienojoties uzņēmumiem „Samsung” un „Sectra” un sadarbojoties ar Nīderlandes Valsts Komunikācijas drošības aģentūru. „Samsung” šī risinājuma tapšanai radījis Samsung Knox paaugstinātas drošības platformu, turpretī „Sectra” no savas puses izveidojis šifrēšanas tehnoloģiju, kas nodrošina viedtālruņa pielāgotību un atbilstību nepieciešamajam drošības līmenim.

Jāpiebilst, ka „Sectras” šifrēšanas tehnoloģiju iespējams instalēt jaunākajos „Samsung” viedtālruņos un planšetdatoros.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!