Enerģētikas nākotne

Enerģētikas nākotne

23. februārī Rīgā notiks nozares konference, kas šoreiz veltīta enerģētikai un ar to saistītiem jautājumiem. Digitālās tehnoloģijas aizvien vairāk integrējas dažādās nozarēs, izņēmums nav arī enerģētika.

Konference būs par to, kā tehnoloģijas mainījušas enerģētikas nozari, kā tās gudri pielietot, lai ieguvumi būtu acīmredzami, par to, kas mūs sagaida nākotnē, kad viedā enerģētika kļūs vēl viedāka

Uz konferenci aicināti enerģētikas, siltumapgādes, ūdenssaimniecības, elektroenerģijas, gāzes, kurināmā un degvielas uzņēmumu īpašnieki un ar nozari saistītais menedžments, kā arī visi tie, kuriem šī tēma šķiet aktuāla, lai uzlabotu sava uzņēmuma darbību un veicinātu produktivitāti.

Pasākumā tuvāk tiks apskatītas tādas tēmas kā Blockchain tehnoloģijas un Internet of Things (IoT) izmantošana enerģētikas nozarē, viedās tehnoloģijas elektrotīklos, atjaunojamie energoresursi. Plašāk tiks apskatīta enerģētikas integrācija viedajās mājas, kā arī nākotnes fenomens – gandrīz nulles enerģijas mājas. Protams, bez ievērības netiks atstātas tendences, kas būs aktuālas nākotnes enerģētikas attīstībā un gudrā izmantošanā savu mērķu sasniegšanai.

Ja nebūs iespējas šo konferenci vērot klātienē, to varēs noskatīties tiešsaistē BiSMART Facebook plūsmā, BiSMART mājaslapā: bismart.lv un straume.lmt.lv mājas lapā.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!