Analītiķis: Vairākums kriptovalūtu nespēs izdzīvot savā līdzšinējā formā

Analītiķis: Vairākums kriptovalūtu nespēs izdzīvot savā līdzšinējā formā

Vairākums kriptovalūtu nespēs izdzīvot savā līdzšinējā formā, un investoriem jābūt gataviem tam, ka to vērtība nokritīsies līdz nullei – šādu viedokli paudis vienas no lielākajām ASV bankām Goldman Sachs kapitālieguldījumu analīzes nodaļas vadītājs Stīvs Strongins.

Tajā pašā laikā tirgū palikušo kriptovalūtu cenu ar laiku var atkal pieaugt, uzskata analītiķis.

„No tā, ka šodien kriptovalūtu tirgū ir izveidojies spekulatīvs „burbulis”, vēl neizriet, ka nedaudzo izdzīvojušo kriptovalūtu cenas nespēs pārsniegt šā brīža rādītājus. Tajā pašā laikā tas („burbulis”) visdrīzāk nozīmē, ka vairākumam, ja pat ne visām, kriptovalūlām nekad izdosies sasniegt nesenos rekordlielos cenu rādītājus,” S. Strongina teikto citē plašsaziņas līdzekļi.

Goldman Sachs pārstāvis arī atzīmējis tādus kriptovalūtu trūkumus kā lēnās transakcijas, drošības problēmas un augstie ekspluatācijas izdevumi.

Jāatgādina, ka šomēnes virkne lielu banku, atsaucoties uz dramatiskajām kriptovalūtu cenu svārstībām, ir aizliegušas kriptovalūtu iegādi, izmantojot to kredītkartes. Par šādiem aizliegumiem ir paziņojušas amerikāņu JPMorgan Chase, Bank of America un Citigroup, kā arī britu Lloyds Banking Group un Virgin Money. Ar ierobežojumiem kriptovalūtu tirgus saskaras arī Ķīnā, Indijā un vēl virknē pasaules valstu.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!