Apple norēķinu labumi drīzumā pieejami arī Latvijā

Apple norēķinu labumi drīzumā pieejami arī Latvijā

Zināms, ka viens no pasaulē populārākajiem āboliem zīmols “Apple” jau vairākus gadus piedāvā ne vien izslavētos Apple iPhone, Apple Macbook un citas ierīces, bet kopš 2014. gada arī norēķinu risinājumu Apple Pay. Nu šādu maksājumu rīku drīzumā varēs izmantot arī Latvijas iedzīvotāji, kuru īpašumā nonācis iPhone vai Apple Watch. 

Par to, ka drīzumā Latvijā, kā arī pārējās Baltijas valstīs kļūs pieejams bezkontakta norēķinu rīks Apple Pay, paziņojis mobilo banku serviss Monese. Kā vieni no pirmajiem šo Apple pakalpojumu varēs izmantot tieši Monese klienti. Taču, kādas tieši iespējas sagaidīt no Latvijā vēl neiepazītās Apple Pay norēķinu sistēmas?

Pēc Apple sniegtās informācijas – Apple Pay maksājumu sistēma saviem klientiem piedāvā virkni iespēju. Pirmkārt, tā būs pieejama divos veidos. Viens no tiem - jau ierastās norēķinu kartes formā, kuras dizainu radījis Apple. Tāpat maksājumu sistēma darbosies arī ar iPhone starpniecību, izmantojot mobilo lietotni Wallet App.

Šī aplikācija lietotājam piedāvā ērtus un individualizētus pakalpojumus.

Piemēram, iespēju samaksāt par pirkumu jebkurā diennakts laikā, saņemt bonusus un procentus par katru veikto pirkumu. Tāpat šī aplikācija piedāvā unikālu iespēju iepazīties ar detalizētu informāciju par veiktajiem pirkumiem dienas, nedēļas, mēneša un gada griezumā. Šādi pārskati lietotājam dod iespēju izvērtēt, piemēram, to, kādās preču kategorijās iztērēti visvairāk līdzekļu, kā arī dod iespēju iepirkties gudrāk un pārdomātāk.

Apskatot Apple Pay maksājumu karti, var secināt, ka tās izstrādē būtisks fokuss likts uz drošību. To pierāda tas, ka kartē nav iestrādāts kartes numurs, CVV kods, derīguma termiņš.

Jāpiebilst, ka Apple vadītājs Tims Kuks paziņojis, ka šogad pie iespējas izmantot Apple Pay maksājumu sistēmu tiks vēl ap 40 valstu iedzīvotāji.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!