ASV tehnoloģisko kompāniju darbiniekus neapmierina viņu atalgojums

ASV tehnoloģisko kompāniju darbiniekus neapmierina viņu atalgojums

Augsto tehnoloģiju industrijas darbinieki ASV lielpilsētās vidēji pelna 135 tūkstošus ASV dolāru gadā, tomēr aptauja, kas veikta ar anonīmās saziņas ar kolēģiem aplikācijas Blind starpniecību liecina – vairāk par 60% no viņiem uzskata, ka saņem nepietiekami lielu atalgojumu. Kopumā aptaujā piedalījās seši tūkstoši cilvēku.

Visneapmierinātākie nozares darbinieki ir ar tādām kompānijām kā Cisco, Intel, Expedia, VMware un Microsoft – šajos uzņēmumos strādājošie visbiežāk norādījuši, ka viņu atalgojums nav pietiekami augsts. Visapmierinātākie ar atalgojumu tikmēr ir Facebook strādājošie, pie kam 13,8% no viņiem pat norādījuši, ka uzskata savus darba dēvējus par „pārmēru dāsniem”.

„Aptaujas rezultāti atspoguļo augsto tehnoloģiju industrijai raksturīgo tendenci, ka lai arī tajā strādājošie saņem vienas no augstākajām algām, viņi bieži ir sakoncentrēti pašos dārgākajos valsts reģionos.

Dzīves izmaksas šajās pilsētās tik astronomiskas, ka, piemēram, 2017. gadā kās Twitter darbinieks, kura darba alga ir 160 tūkstoši dolāru gadā, atzina, ka ar mokām spēj savilkt kopā galus,” situāciju komentē izdevums Quartz.

Izdevuma publikācijā arī norādīts, ka, piemēram, Sanfrancisko dzīvojošie programmētāji potenciāli var atļauties tikai 5% no visām mājām, kas izliktas pārdošanai šajā reģionā. Šīs profesijas pārstāvji pelna vidēji 123 tūkstošus dolāru gadā, kamēr māju vidējā cena reģionā pārsniedz miljonu dolāru.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!