Banka Citadele un Mobilly izstrādās jaunus kopīgus mobilos maksājumus

Banka Citadele un Mobilly izstrādās jaunus kopīgus mobilos maksājumus

Kopīgus plānus 2019. gadam nolēmuši kalt divi inovatīvus maksājumus piedāvājuši uzņēmumi - AS Citadele banka un mobilo maksājumu pakalpojumu sniedzējs Mobilly. Ar konkurences padomes atļauju šie uzņēmumi nolēmuši apvienoties ar mērķi kopīgi izveidot un saviem klientiem piedāvāt jaunus, inovatīvus mobilo maksājumu pakalpojumus.

Banka Citadele iegādājusies 12.5% Mobilly kapitāla daļu un ar mobilo maksājumu pakalpojumu sniedzēju kopdarbībā nolemts izveidot un attīstīt plašāku mobilo pakalpojumu klāstu. Plānots, ka jau nākošgad šo apvienošanos izjutīs abu uzņēmumu klienti, kas iegūs lielākas iespējas un priekšrocības, norēķinoties par dažādiem pakalpojumiem ar mobilo maksājumu palīdzību.

Abu uzņēmumu pakalpojumu uzlabošanā un inovāciju ieviešanā tiks izmantoti gan bankas Citadele, gan Mobilly risinājumi.

Bankas Citadele valdes priekšsēdētājs Guntis Beļavskis, runājot par izveidoto sabiedrību ar Mobilly, norāda, ka abi uzņēmumi vienojušies kopīgā ceļā radīt jaunus un inovatīvus risinājumus gan bankas Citadele, gan Mobilly klientiem. Šie risinājumi padarītu jau esošos šo uzņēmumu piedāvātos pakalpojumus izdevīgākus, ērtākus, kā arī sniegtu klientiem jaunas iespējas.

Savukārt Mobilly valdes priekšsēdētājs Valdis Bergs uzsver, ka sadarbībā ar banku Citadele Mobilly nodrošinās plašāku pakalpojumu klāstu, kā arī kvalitatīvāku klientu apkalpošanu. V. Bergs arī piebilst, ka ar izveidotās sadarbības palīdzību klientiem tiktu piedāvāti inovatīvi, Baltijā līdz šim neieviesti pakalpojumi finanšu tehnoloģiju lomā.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!