Citadeles klienti par pirkumu var norēķināties ar viedo gredzenu

Citadeles klienti par pirkumu var norēķināties ar viedo gredzenu

Viedie gredzeni pasaulē kļūst aizvien novērtētāki. Vienlaikus pildot rotaslietas funkcijas, tie teicami veic veselības rādītāju monitoringu, kā arī kalpo kā viens no modernākajiem norēķinu risinājumiem. Šķiet, ka Latvijā šāds gadžets īsti vēl nav cieņā, tomēr banka Citadele nolēma pamēģināt un kopš jūlija saviem klientiem piedāvā norēķināties par pirkumu ar viedo gredzenu.   

Citadele pagaidām ir vienīgā banka Baltijā, kas piedāvā viedos gredzenus pirkumu veikšanai. Vienlaikus daudzviet pasaulē tā jau ir visai ierasta prakse tieši vienkāršības un ātrā maksājuma dēļ. Lai norēķinātos par pirkumu ar gudro gredzenu, tas tikai jāpietuvina maksājuma terminālim. Process ir ļoti līdzīgs kā, maksājot ar bezkontakta norēķinu karti. Tāpat, izmantojot viedo gredzenu pirkuma veiksanai līdz 50 EUR, PIN kods nav jāievada.

Maksājums ar gredzenuAvots: Citadele

Maksājums ar gredzenu

Avots: Citadele

Pēc bankas Citadele sniegtās informācijas - lai pieteiktos iespējai norēķināties ar viedo gredzenu, klientam jābūt X Platinum vai X Infinite kredītkartes lietotājam, kā arī X Rewards programmas dalībniekam. Izskatās, ka viedo gredzenu izsniegs Citadele, tas nebūs atsevišķi jāpērk, taču par tā lietošanu gan būs jāsamaksā ikmēneša cena 3 EUR.

Viedo gredzenu būs iespēja pārvaldīt Citadeles mobilajā lietotnē, kur lietotājs varēs nomainīt gan PIN kodu, sekot līdzi tēriņiem, gan arī bloķēt vai atbloķēt gredzenu.

Piesakoties norēķinu iespējām ar viedo gredzenu, klients varēs izvēlēties gan nepieciešamo izmēru, gan kādu no trim pieejamajiem dizainiem – baltu, melni glancētu vai melni matētu. Ar šo, līdzīgi kā ar citiem viedajiem gredzeniem, nav jāapietas kā ar jēlu olu – tas izgatavots no izturīgas keramikas, kas pasargās no bojājumiem. Ar to var sportot, mazgāt rokas, arī peldēt.

Pašreiz Citadele sākusi pirmo pieteikumu saņemšanu. Ņemot vērā, ka noteikts laiks paiet šāda individuāla gredzena izgatavošanā, līdz tā saņemšanai un lietošanai būs kāds laiks vēl jāpagaida.

Raksta attēls: Smart Ring News

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!