Drīzumā karti norēķiniem kriptovalūtās varēs iegādāties arī Latvijā

Drīzumā karti norēķiniem kriptovalūtās varēs iegādāties arī Latvijā

Lai arī kriptovalūtas kopš to pastāvēšanas pirmsākumiem sevi pierādījušas kā izteikti svārstīga valūta, kriptovalūtu apmaiņas servisu Coinbase tas neaizkavē piedāvāt aizvien jaunus risinājumus šo maksājumu līdzekļu ērtākai lietošanai. Viens no tiem – norēķinu kartes samaksai kriptovalūtās, kas drīzumā papildinās maksājumu karšu klāstu arī Latvijā.  

Kriptovalūtu apmaiņas serviss Coinbase sācis piedāvāt VISA norēķinu kartes Coinbase Card, kas dod iespēju par pirkumiem norēķināties kriptovalūtās. Līdzīgi kā lielai daļai pārējo maksājumu karšu, arī šai būs bezkontakta norēķinu funkcija, PIN kods un iespēja izņemt bankomātos skaidru naudu līdz 200 eiro mēnesī bez maksas. Pagaidām ērtākus maksājumus ar kriptovalūtām var izbaudīt Lielbritānijā dzīvojošie, tikmēr pārējo Eiropas valstu digitālo valūtu entuziastiem vēl pāris mēnešus nāksies paciesties.

Zināms, ka Coinbase Card īpašnieks par pirkumiem varēs norēķināties, piemēram, ar Bitcoin, Ethereum, Litecoin un citām kriptovalūtām. Svarīgi, ka klients šādus norēķinus var veikt tādā pašā veidā kā ar ierastajām valūtām, bez papildus piepūles un sarežģījumiem. Piemēram,

maksāšanas brīdī nebūs jālauza galva par to, vai un kā šī valūta konvertēsies atbilstoši konkrētās tirdzniecības vietas prasībām.

Valūtas konvertācija norisināsies acumirklī, kad klients pabeigs maksājumu, izmantojot Coinbase Card. Šo karti iespējams lietot visiem ikdienas tēriņiem, vai tā būtu maltīte, autobusu biļetes vai rēķinu apmaksa.

Ērtākiem norēķiniem Coinbase Card īpašniekiem tiek piedāvāta arī mobilā lietotne, kas kā iOS, tā Android lietotājiem sniedz virkni priekšrocību. Piemēram, iespēju izvēlēties, kuru no kriptovalūtu maciņiem tie vēlas izmantot konkrētajam pirkumam, apskatīties darījumu kopsavilkumus, izdevumu kategorijas un citas opcijas.    

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!