Ērtāki maksājumi ar mobilo tālruni

Ērtāki maksājumi ar mobilo tālruni

Process notiks līdzīgi kā ar bezkontakta norēķinu kartēm – lai veiktu apmaksu, mobilais tālrunis vienkārši jānopīkstina, pieliekot to pie karšu nolasīšanas termināļa. 

Swedbank norēķini ar mobilā tālruņa palīdzību veikalos būs pieejami tiklīdz tiks izveidota jaunā mobilā lietotne, ar kuras palīdzību klienti varēs veikt bezkontakta norēķinus.

Pirms pamata lietotnes izveides klientiem tiks piedāvāta pagaidu lietotne Beta. Swedbank klienti tiks aicināti novērtēt aplikācijas Beta izskatu, funkcijas, lietojamību, kā arī sniegt savas atsauksmes un ieteikumus. Betas lietotāju novērtējums un rekomendācijas tiks ņemtas vērā, kad tiks veidota Swedbank jaunā lietotne norēķiniem veikalos ar mobilās ierīces palīdzību. 

Jāatgādina, ka Swedbank nav pirmā banka Latvijā, kas piedāvā veikt maksājumus veikalā ar mobilo tālruni. Banka Citadele šo pakalpojumu saviem klientiem sadarbībā ar tehnoloģiju uzņēmumu Mastercard piedāvā jau kopš pagājušā gada septembra.

Veicot testēšanu norēķiniem ar mobilo ierīci, tika piefiksēta ne viena vien priekšrocība, ko sniedz mobilie maksājumi veikalā. Tika novērots, ka šādi maksājumi ir īpaši ērti, ja ir garas rindas vai nepieciešams pirkumu veikt steigā. Tāpat priekšrocības saskatīja tie, kas, piemēram, aizmirsuši mājās naudas maku.

Jāpiebilst, ka pagaidām neviena no bankām nepiedāvā bezkontakta norēķinus ar Apple mobilajām ierīcēm, kuras pēc Latvijas Mobilais Telefons datiem lieto 22% abonentu.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!