Factris sniegs ievērojamu palīdzību Covid-19 krīzes skartajiem uzņēmumiem

Factris sniegs ievērojamu palīdzību Covid-19 krīzes skartajiem uzņēmumiem

Faktoringa pakalpojumu sniegšanas uzņēmums “Factris” ar kompāniju “Nationale Nederlanden Investment Partners” (NNIP) noslēguši vienošanos par aizdevumu 50 miljonu eiro apmērā, kas ļaus nodrošināt finansējumu COVID-19 krīzes skartajiem mazajiem un vidējiem uzņēmumiem (MVU) visā Eiropā. Bešā nepaliks arī Latvijas MVU.

Kā vēsta Reitingi.lv publicētā informācija - sākotnēji finansējumu varēs saņemt MVU Latvijā, Lietuvā un Nīderlandē, taču vēlāk arī Beļģijā un Vācijā. Norādīts, ka finansējums būs pieejams ikvienam B2B segmenta uzņēmumam, kam nepieciešams tūlītējs kapitāls dažādu funkciju nodrošināšanai, piemēram, algu izmaksai, jaunu iekārtu iegādei, uzņēmējdarbības attīstībai.

Factris rīkotājdirektors Latvijā Kaspars Barons norāda, ka Factris mērķis ir palīdzēt mazajiem un vidējiem uzņēmumiem šajā grūtajā laikā, tāpēc priecējot tas, ka šajā jomā ir uzsākta sadarbība ar NNIP. Kā teic K. Barons:

“Ar viņu finanšu muskuļiem un mūsu inovatīvo darījumu izvērtēšanas platformu darīsim visu iespējamo, lai palīdzētu mērķtiecīgiem, centīgiem uzņēmējiem stabilizēt un attīstīt savu darbību”.

K. Barons turpina, ka viena no Factris prioritātēm ir tehnoloģisko inovāciju integrēšana un piedāvāšana saviem klientiem. To vidū ir arī inovatīvā faktoringa platforma “Finance Automation for Business”, kas palīdz automatizēt pieprasījumu apstrādi un citus ikdienas uzdevumus. Tādējādi Factris darbinieki vairāk uzmanības var veltīt personalizētai klientu apkalpošanai. Šī platforma nodrošina atklātu, padziļinātu faktoringa darījumu izvērtēšanu, kam bija svarīga loma sadarbības veidošanā arī ar NNIP.

Vienlaikus pēc Factris rīkotājdirektora Latvijā teiktā - interese par faktoringu Latvijā pieaug, jo tas uzņēmumiem ļauj ātrāk saņemt rēķinu apmaksu par veiktajiem darbiem vai pakalpojumiem, norēķināties ar piegādātājiem, sabalansēt naudas plūsmu, kas krīzes laikā ir īpašs izaicinājums. K. Barons atklāj, ka tuvāko sešu līdz septiņu mēnešu laikā Factris plāno dubultot izaugsmes rādītājus Latvijā, bet tuvākā gada laikā uzņēmuma mērķis ir trīskāršot savu daļu faktoringa tirgū.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!