Finanšu pakalpojumu nozares dilemma

Finanšu pakalpojumu nozares dilemma

Gadiem ilgi bankas un citi finanšu pakalpojumu sniedzēji ir rūpējušies par savu reputāciju, veidojot stabilitātes garanta tēlu, kam noguldītājs būtu gatavs uzticēt savus līdzekļus. Par spīti tam, mūsdienu klientus vairs neapmierina vecmodīgi pakalpojumu sniegšanas principi. Pakalpojuma saņemšanas ērtums un ātrums ir kļuvuši par daudz svarīgākiem kritērijiem nekā iepriekš. Šajā situācijā ir dabiski gan tas, ka rodas liels skaits jaunuzņēmumu, kas piedāvā inovatīvus finanšu pakalpojumu veidus, gan arī tas, ka regulatoru darbības ir vērstas uz jauno pakalpojumu ieviešanas iespēju paātrināšanu, liekot tradicionālo finanšu pakalpojumu sniedzējiem atvērt piekļuvi klientu informācijas infrastruktūrai.


Eiropā šo attīstību spēcīgi ietekmē jaunās maksājumu pakalpojumu direktīvas izmaiņas (PSD2), kuras faktiski nostāda finanšu pakalpojumu sniedzējus dilemmas priekšā:

Vai nu īsā laikā kļūstiet inovatīvi un apmieriniet mūsdienīgas klientu prasības, vai arī atdodiet daļu no sava pakalpojumu klāsta citiem uzņēmumiem, kas spēj to nodrošināt!

Papildu informācija

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!