Kompānija Humaniq prezentē "kriptovalūtas nabadzīgajiem" projektu

Kompānija Humaniq prezentē "kriptovalūtas nabadzīgajiem" projektu

2016. gadā darbu uzsākusi kompānija Humaniq (atrodama šeit), kas sevi pozicionē kā ceturtās paaudzes mobilo banku, prezentējusi jaunas kriptovalūtas HMQ projektu. HMQ paredzēts integrēt ar Blockchain, bioidenfikācijas tehnoloģijām, kā arī mobilo un tiešaistes bankingu, vēsta Blockchain News.

Kompānija cer izveidot kriptovalūtu „nabadzīgajiem” jeb cilvēkiem, kuriem dažādu iemeslu dēļ nav pieejami klasisko banku pakalpojumi, un kuru skaits pasaulē kopumā, galvenokārt attīstības valstīs, tiek lēsts divu miljardu cilvēku apmērā. Uzņēmums norāda, ka vismaz pusi no viņiem būs iespējams sasniegt ar HHMQ starpniecību. Tāpat tiek uzskatīts, ka Humaniq jaunais projekts sniegs priekšstatu par blockchain tehnoloģijas iespējām un perspektīvām finanšu sektorā.

Paredzēts, ka transakcijas nebūs anonīmas – pieeja sistēmai tiks atļauta, balstoties uz sejas ģeometrijas, bet perspektīvā arī balss identifikāciju. Sistēmas lietotājiem sākotnēji tiks piešķirts kredīts 500 HMQ apmērā, kā arī zemu apmaksāts darbs pašas sistēmas ietveros (tādi pienākumi kā sistēmas vietnes darbības pārbaude, ģeolokācijas precizēšana, utt.), kas viņiem ļaus nopelnīt 30-60 dolārus mēnesī.

Par savu mērķi Humaniq ir izvirzījusi nodrošināt vismaz pusi no iepriekš minētajiem diviem miljardiem cilvēku ar principiāli jaunu servisu. Jāpiebilst, ka ar Bitcoin Humaniq nestrādās, toties tās plānos ir ar laiku sākt HMQ konvertēšanu nacionālajās valūtās.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!