Latvijā uzstādīti pirmie bezkontakta karšu bankomāti

Latvijā uzstādīti pirmie bezkontakta karšu bankomāti

Jaunos bankomātus uzstādījusi BlueOrange Bank, un tās pārstāve uzsver, ka bezkontakta karšu bankomāti pilda visas ierastās pamatfunkcijas – skaidras naudas izņemšanu un iemaksu, tiek parādīts pēdējo desmit darījumu pārskats un konta bilance. Šīs minētās darbības tiek veiktas krietni vien ātrāk un ērtāk, jo līdz minimumam tiek samazināts darbību skaits.

Galvenā atšķirība, kas bezkontakta karšu bankomātus atšķir no parastajiem bankomātiem, ir tā, ka darbību veikšanai nav nepieciešams karti ievietot bankomātā – pietiek tikai ievadīt kartes PIN kodu. Šī funkcija  arī samazina iespēju, ka klients savu maksājumu karti aizmirsīs bankomātā.

Jāpiebilst, ka pašlaik bezkontakta karšu bankomātu ērtības var izmantot tikai BlueOrange Bank izsniegto karšu īpašnieki. Taču, kā uzsver BlueOrange Bank pārstāve – tiek strādāts pie tā, lai arī parējo banku karšu īpašnieki varētu drīzumā izmantot bezkontakta karšu bankomātu sniegtās priekšrocības.

Šogad plānots uzstādīt pirmos  piecus BlueOrange Bank bezkontakta karšu bankomātus, kuri atradīsies Rīgā, no kuriem pirmie uzstādīti jau 26. februārī Vecrīgā – Smilšu ielā 6 un Aspazijas bulvārī 22.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!