Latvijai būs pašai sava kriptovalūta BitLats

Latvijai būs pašai sava kriptovalūta BitLats

BitLats kā kriptovalūta tiks ieviests projekta “Aeternum” ietvaros. Projekta darbības virziens saistās ar gudro pilsētu, kā arī viedo universitāti. Plānots, ka līdzekļi šī projekta īstenošanai tiks iegūti ar “pūļa finansējuma” metodi, kas ietver ICO (Initial Coin Offerin)  - publisku līdzekļu piesaisti, izmantojot kriptovalūtas, emitējot jaunu virtuālo valūtu. Līdzekļus projekta attīstībai plāno iegūt arī ar ziedotāju atbalstu. Maksimālā summa, ko ar ICO plāno piesaistīt, ir 300 miljoni, kas ar šī projekta palīdzību tiktu padarīts par vienu no vērienīgākajiem ICO pasaulē.

Projekta “Aeternum” pirmā posma laikā piesaistītie finanšu līdzekļi tiks izmantoti platformas radīšanai, kurā tiks publicēti zinātnes projekti, un finanšu aplikācija, kas ļaus ērti kontrolēt finanses un veiktās investīcijas. Paralēli pirmā posma uzdevumiem tiks izstrādāta blokķēdes platforma un radīta jauna kriptovalūta – BitLats. Trešais posms ietvers viedpilsētas un gudrās universitātes konceptu izstrādi un realizāciju, ko plāno realizēt ar BitLata palīdzību.

Plānots, ka projektā kopumā paredzētais virtuālās valūtas vienību jeb tokenu skaits būs 30 miljardi. Vienu tokenu varēs iegādāties par vienu eirocentu. Vēlāk iegādātos tokenus varēs apmainīt pret BitLatiem.  Jāpiebilst, ka tokenu pārdošana sāksies jau 2.aprīlī. Bet pats projekts pilnā apmērā varētu sākt darboties 2019. gadā.

BitLats tāpat kā jebkura cita virtuālā valūta tiks brīvi tirgota kriptovalūtu biržās. Jāpiebilst, ka, BitLata izveide paredz izveidot arī savu biržu, kur ērtā veidā varēs veikt valūtas apmaiņu.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!