Latvijas startaps piedāvās plašākas reāllaika pārskaitījumu iespējas

Latvijas startaps piedāvās plašākas reāllaika pārskaitījumu iespējas

Mintos kalpo kā platforma, kurā investori iegulda aizdevumos, ko izsniedz nebanku aizdevēji visā pasaulē. Ieviešot Trustly tiešsaistes banku maksājumus, fintech startaps savas platformas lietotājiem jeb investoriem nodrošinās iespēju veikt ātrus, drošus, vienkāršus, bez nepieciešamības gaidīt reāllaika pārskaitījumus starp banku kontiem 29 Eiropas valstīs. Tāpat sadarbība ar Trustly ļaus investoriem krietni vienkāršākā ceļā ieguldīt kredītos, izmantojot savstarpējo Mintos aizdevumu tirgu.

Mintos valdes priekšsēdētājs un līdzdibinātājs Mārtiņš Šulte, runājot par Trustly un Mintos sadarbību, uzsver, ka tas esot bijis veiksmīgs un loģisks solis, jo abām kompānijām ir kopīgi mērķi, piemēram, veicināt brīvu kapitāla kustību pāri robežām.

Arī Trustly pārstāvis Johans Nords ir priecīgs par sadarbību ar Mintos. Viņš norāda, ka -

izveidotā partnerība esot lielisks piemērs, kā divi finanšu tehnoloģiju uzņēmumi var sadarboties, lai radītu pievienoto vērtību investoriem – nodrošinātu vienkāršāku darījuma procesu un garantētu drošību visos aspektos.

Jāpiebilst, ka fintech startaps Mintos izveidots vien 2014. gadā, reāli sākot darboties 2015. gadā, taču veicis ļoti strauju izaugsmes ceļu, ko pierāda fakti un skaitļi. Pirmkārt, pa šo salīdzinoši neilgo laika posmu fintech startaps ir ievērojami paplašinājies, kļūstot par lielāko šāda veida aizdevumu tirgu pasaulē. Otrkārt, Mintos mājaslapā pieejamā statistika parāda, ka līdz šim veikto investīciju apmērs platformā sasniedzis jau 1,11 miljardus eiro. Vērts atzīmēt arī to, ka startaps paspējis piesaistīt jau 80 000 investoru no visas pasaules un plānots, ka līdz šī gada beigām platformas lietotāju skaits sasniegs 100 000.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!