Latvijas uzņēmumiem piedāvā vēl globālākas un plašākas maksājumu iespējas

Latvijas uzņēmumiem piedāvā vēl globālākas un plašākas maksājumu iespējas

Plašas, ātras un ērtas maksājumu iespējas, veicot norēķinus ar klientiem visā pasaulē, domājams, ir vēlme, kas atrodama teju katra uz starptautisku tirgu orientēta uzņēmuma vēlmju sarakstā. Globālā maksājumu platforma “Stripe” ir radīta šādu vēlmju izpildē un jau no šīs nedēļas platformas iespējas var izmēģināt arī ikviens uzņēmums Latvijā.

ASV bāzētā globālā maksājumu platforma “Stripe” ir viens no straujāk augošajām šāda veida uzņēmumiem pasaulē un savus pakalpojumus no 9. septembra piedāvā arī Latvijas uzņēmumiem.

Platformu iespējams izmantot dažādiem nolūkiem, kas lielākoties ietver vienu mērķi – ērtāka maksājumu apstrāde globālajā tirgū.

Stripe sniedz iespēju pieņemt maksājumus 10 minūšu laikā no visas pasaules vairāk nekā 130 valūtās. Papildus tam platforma palīdz veikt grāmatvedības uzskaiti un maksājumus trešajām personām, sagatavot rēķinus, optimizēt mobilos maksājumus. Visas šīs funkcijas iespējams veikt no vienota, centralizēta informācijas paneļa.

Tendence rāda, ka viens no būtiskākajiem šķēršļiem, ar ko uzņēmumi saskaras, veicot norēķinus ar klientiem visā pasaulē, ir krāpniecība. Stripe šo šķērsli cenšas apiet, izmantojot tehnoloģijas un mākslīgā intelekta risinājumus.

Globālās maksājumu platformas “Stripe” pakalpojumus izmanto arī tādi tehnoloģiju grandi kā Amazon, Google, Uber, Shopify un citi. No Latvijas uzņēmumiem platformas sniegtās iespējas jau lieto, piemēram, elektrisko skrejriteņu jaunuzņēmums “ATOM” un programmatūru izstrādātājs “Datazenit”. Daloties ar pieredzi par sadarbību ar globālo maksājumu platformu, ATOM vadītājs Arturs Burņins uzsvēra, ka atšķirībā no citiem iepriekš lietotiem risinājumiem, Stripe ir saprotamāks un to varēja viegli integrēt uzņēmuma darbībā. Arī Datazenit dibinātājs Lauris Dziļums kā lielākās platformas priekšrocības norādīja spēju to salīdzinoši ātri un viegli uzstādīt un iekļaut savā uzņēmumā.        

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!