Maksājumu kartes kļūst aizvien funkcionālākas un pielāgotākas

Maksājumu kartes kļūst aizvien funkcionālākas un pielāgotākas

Londonā dibinātais finanšu tehnoloģiju jeb fin-tech jaunuzņēmums “Revolut” izstrādājis maksājumu karti “Metal”, kura gan dizaina, gan funkciju ziņā pārspēj līdz šim ierastās norēķinu kartes. Runājot par kartes funkcijām un priekšrocībām, tās ir vairākas. Bez jau ierastajām maksājumu kartes funkcijām, “Revolut Metal” karte piedāvā naudas atmaksu saņemt divu veidu norēķinu līdzekļos – tradicionālajās valūtās un kriptovalūtās. Par leģitīmiem atmaksas līdzekļiem atzītas 25 tradicionālās valūtas un piecas kriptovalūtas.

Vēl viena no “Metal” kartes priekšrocībām ir iespēja saņemt atpakaļ kontā noteiktus procentus no pirkuma summas, kuri atšķiras Eiropā un ārpus tās.

Attiecīgi, norēķinoties kādā no Eiropas valstīm, pircējs saņems atpakaļ 1% no pirkuma summas. Turpretī, ja pirkums veikts ārpus Eiropas robežām, tiks atmaksāts 0,1% no pirkuma summas.

Tie, kam bieži vien nepieciešams izņemt skaidru naudu, būs priecīgi dzirdēt, ka ar “Metal” karti bez maksas visā pasaulē iespējams izņemt skaidru naudu līdz 600 eiro. Unikāla papildus priekšrocība kartes īpašniekiem būs iespēja saņemt konsjerža jeb personīgā asistenta pakalpojumus. Šie asistenti sniegs palīdzīgu roku brīžos, kad būs nepieciešams saņemt biļetes, veikt kādas rezervācijas, pasūtīt lidojumus vai nepieciešams padoms finanšu jomā.

Kā jau saka priekšā pats kartes nosaukums “Metal” – tā tik tiešām ir veidota no metāla.

Karte sver 18 gramus, kas ir aptuveni trīs reizes vairāk nekā parasta maksājumu karte. Tās identifikācijas dati ar lāzeru iegravēti tās aizmugurē.

Ar “Revolut Metal” karti iespējams arī veikt aizvien ierastākos, ātros un ērtos bezkontakta norēķinus.

“Revolut” biznesa attīstības vadītājs Andris Bičeika norāda, ka ar “Metal” kartes palīdzību uzņēmums cer sasniegt jaunu klientu segmentu, kuri novērtē īpašu pieredzi.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!