Norisināsies finanšu jomas tendencēm un risinājumiem veltīta konference

Norisināsies finanšu jomas tendencēm un risinājumiem veltīta konference

28. novembrī viesnīcā Islande Hotel Riga norisināsies BiSMART rīkotā nozares konference “Finanses”. Tajā jomas eksperti iepazīstinās ar finanšu nozares jaunākajiem trendiem, izaicinājumiem, kā arī gudrākajiem risinājumiem. Vērot konferenci gan klātienē, gan tiešsaistē aicināti uzņēmumu vadītāji, finanšu direktori, galvenie grāmatveži, banku, līzingu, kredītu, apdrošināšanas, grāmatvedības un audita uzņēmumu īpašnieki, vadītāji, augstākais menedžments, kā arī visi tie, kuriem nav vienaldzīgs sava uzņēmuma finanšu jomas stāvoklis.

Viedus un noderīgus padomus veiksmīgai finanšu pārvaldībai konferences skatītājiem sniegs, piemēram, Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektora vietniece Vita Narnicka, kura pastāstīs par lielo datu laikmetu finanšu jomas kontekstā. Nākotnes virzienā aicinās paraudzīties Jedox partneris Jānis Ozoliņš, kurš iepazīstinās ar digitalizācijas un mākslīgā intelekta potenciālu finanšu plānošanā un analīzē. Arī finanšu pārskatiem ir savas tendences un savi izaicinājumi, kas būs aktuāli nākotnē. Vēlreiz padomāt par nākotni, šoreiz finanšu pārskatu kontekstā, mudinās PwC revīzijas vecākā vadītāja Terēze Labzova-Ceicāne.

Tas nebūt nav viss. Konferences skatītāji tiks aicināti izzināt tendences ne vien nākotnes kontekstā, bet arī to, kas aktuāls ir šodien un tagad. Kā gudri iesaistīt darbiniekus, veicinot ievērojami lielāku uzņēmuma izaugsmi; kā visefektīvāk plānot, nomērīt un paredzēt procesus jeb mazie triki finanšu analītikā 2.0; kā iegūt efektīvu biznesa inteliģences atbalstu lēmumu pieņemšanā? Atbildes uz šiem jautājumiem un vēl daudz ko citu varēs uzzināt konferencē “Finanses”.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!