PayPal klienti tagad var veikt norēķinus ar kriptovalūtām

PayPal klienti tagad var veikt norēķinus ar kriptovalūtām

Finanšu kompānija PayPal vakar, 21. oktobrī, nāca klajā ar ļoti zīmīgiem jaunumiem, kas krietni iekustināja ne tikai finanšu pasauli, bet jo lielāku iespaidu atstāja uz pēdējā laikā visai stagnējošo kriptovalūtu jomu. PayPal paziņoja, ka turpmāk saviem klientiem sniegs iespēju savos virtuālajos maciņos uzglabāt gan Bitcoin, gan citas kriptovalūtas un ar tām varēs veikt norēķinus pie vairāk nekā 26 miljoniem pārdevēju.

Šis paziņojums padarījis PayPal par vienu no lielākajām kompānijām ASV, kas saviem klientiem nodrošina brīvas norēķinu iespējas ar kriptovalūtām. Tas arī mudinājis cilvēkus šobrīd aktīvāk iegādāties digitālās valūtas. Piemēram, ziņu medijs Business Insider vēsta, ka kopš trešdienas, kad arī izskanēja PayPal paziņojums, Bitcoin cena pakāpusies par 8%. Šobrīd viena Bitcoin vērtība sasniegusi 14 000 ASV dolāru jeb teju 11 000 eiro. Tik plats solis uz priekšu kriptovalūtu izmantošanas iespējās, domājams, stimulēs šādu norēķinu līdzekļu plašāku izmantojumu, kā arī kalpos kā motivācija radīt jaunas digitālās valūtas. 

Protams, ka paši pirmie savus PayPal virtuālos maciņus piepildīt ar kriptovalūtām varēs klienti ASV, taču ne ātrāk kā 2021. gada sākumā.

Vienlaikus PayPal, šķiet, nedaudz ieskrējies un jau plāno, kā attīstīt norēķinus ar kriptovalūtām savu klientu vidū. Tieši tāpēc nākamā gada pirmajā pusē kompānija būtiski paplašinās pakalpojumu, iekļaujot tajā maksājumu aplikāciju Venmo. Būtiski, ka 2021. gada pirmajos mēnešos norēķināties ar kriptovalūtām PayPal piedāvās vēl citu valstu klientiem. 

Vienlaikus jānorāda, ka PayPal nebūt nav vienīgais fintech uzņēmums, kas piedāvā norēķinus ar digitālajām valūtām. Piemēram, mobilo maksājumu pakalpojumu nodrošinātāja Square un akciju tirdzniecības lietotņu radītāja Robinhood Markets klienti jau iemēģinājuši roku kriptovalūtu pirkšanā un pārdošanā.  

Jāuzsver arī, ka šāds PayPal solis palielinājis ne tikai kriptovalūtu, piemēram, Bitcoin vērtību, bet arī mudinājis pacelties kompānijas akciju vērtībai par veseliem 4%.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!