Pētījums: Vairāk par pusi pasaules vadošo finanšu korporāciju jau izmanto blockchain

Pētījums: Vairāk par pusi pasaules vadošo finanšu korporāciju jau izmanto blockchain

Britu personāla atlases aģentūra Robert Half Financial Services secinājusi, ka 52% pasaules vadošo korporāciju, kas sniedz finanšu pakalpojumus, jau ir ieviesušas blockchain tehnoloģiju, jo tā atvieglo transakcijas, palielina to ātrumu, kā arī samazina izdevumus, raksta Information Age.

Par to liecina Lielbritānijas vadošās personāla atlases aģentūras veikta pasaules vadošo finanšu insstitūtu vadītāju aptauja, kuras gaitā tāpat noskaidrojies, ka gandrīz trešdaļa šo kompāniju plāno arī turpmāk investēt blockchain, bet 14% atzīst, ka ir gatavi blockchain tehnoloģiju ieviešanu savos uzņēmumos, pat neraugoties uz faktu, ka viņu pārstāvētajām kompānijām nav konkrētu plānu šajā virzienā.

Publikācijā norādīts, ka līdz ar intereses par blockchain pieaugumu palielinās arī pieprasījums pēc cilvēkiem ar atbilstošām zināšanām.

Organizācijas meklē finanšu pakalpojumu jomas profesionāļus ar zināšanām par programmēšanu un blockchain izmantošanu finanšu sistēmā. „Automatizācija maina biznesu, un tagad aizsardzībai no finanšu noziegumiem un citiem izaicinājumiem finanšu kompāniju vadītājiem ir nepieciešami kvalificēti speciālisti no tā dēvētājām robežnozarēm,” izteicies Robert Half Financial Services direktors Mets Vestons, piebilstot, ka kompānijām, lai neatpaliktu no straujajām pārmaiņām, nāksies izmantot elastīgi darbinieku meklēšanas un algošanas stratēģiju.

Atbilstīgi TABB grupas veiktam pētījumam, blockchain tehnoloģija ienāks visu finanšu kompāniju ikdienas dzīvē līdz 2026. gadam. Tā uzskata 90% aptaujāto nozares speciālistu. Vienlaikus galvenā problēma, kas apdraud šo mērķu sasniegšanu ir kvalificētu speciālistu trūkums.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!