Rīgā atklāts SEB bankas Inovāciju centrs

Rīgā atklāts SEB bankas Inovāciju centrs

Pēc SEB bankas pārstāvju sniegtās informācijas – jaunais Inovāciju centrs ir vieta, kur galvenokārt norisināsies dažādas aktivitātes, kas vērstas uz topošo uzņēmēju iedvesmošanu uzsākt savu biznesu. Svarīgi, ka Inovāciju centrs nav radīts tikai tiem, kuri nule kā sākuši savas gaitas uzņēmēja statusā. Inovāciju centra telpās tiks sniegti padomi arī tiem uzņēmējiem, kuriem pieredzes bagāža uzņēmējdarbībā ir krietni vien apjomīgāka, tomēr ir vēlme savā biznesā ieviest inovācijas un pacelt to jaunā līmenī.

Inovāciju centrs būs mājvieta SEB bankas Uzņēmumu izaugsmes programmai, eAkadēmijas semināriem biznesa uzsācējiem, bankas darbinieku Inovāciju laboratorijas darbnīcām, preses konferencēm un citiem notikumiem.

Tāpat SEB bankas Inovāciju centrā savus pasākumus laipni aicināti rīkot arī citu organizāciju un partneru pārstāvji.

SEB bankas vadītāja Ieva Tetere Inovāciju centra atklāšanas uzrunā centru raksturo kā modernu, dinamisku un atvērtu vidi visiem tiem, kuri vēlas savu biznesu uzsākt gudri un tikpat gudri to arī attīstīt. I. Tetere pauda arī neviltotu prieku par startup, inovatīvo un īpaši jauno fintech uzņēmumu straujo parādīšanos Latvijas biznesa telpā. SEB bankas vadītāja norādīja, ka šie uzņēmumi finanšu nozarei atnesīs ne mazums jaunu vēsmu un ideju, kas vēlāk transformēsies arī labākas kvalitātes pakalpojumos klientiem.

SEB bankas Inovāciju centrs atrodas Rīgā, Vaļņu ielas 11 trešajā stāvā. Kopā ar to ēkā atrodas arī SEB bankas Rīdzenes filiāle, kā arī Private banking klientu apkalpošanas telpas.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!