SEB bankas klientu serviss kļuvis krietni mobilāks

SEB bankas klientu serviss kļuvis krietni mobilāks

Mūsdienās klientu servisu attīstībā īpaši svarīga kļūst klientam pēc iespējas patīkamākas pakalpojumu saņemšanas pieredzes sniegšana. Ņemot vērā pašreizējās tendences finanšu jomā un domājot par bankas pakalpojumu pieejamību, SEB banka nākusi klajā ar paziņojumu par mobilo filiāļu izveidi, kas nodrošinās klientiem ērtākus un pieejamākus bankas pakalpojumus.

Viens no galvenajiem SEB bankas mobilo filiāļu izveides mērķiem bija padarīt bankas pakalpojumus pieejamākus tiem iedzīvotājiem, kuru dzīvesvietas tuvumā neatrodas fiziskā filiāle, kā arī sasniegtu tos klientus, kuri īpašu vajadzību, piemēram, kustību traucējumu dēļ paši nespēj nokļūt līdz filiālei. Tāpat mobilā filiāle varētu lieliski funkcionēt šajā laika periodā, kad notiek pakāpeniska atteikšanās no kodu kartēm, un SEB bankas klientiem nepieciešamas konsultācijas par turpmākām iespējām autorizēties internetbankā.

Svarīgi, ka mobilajā filiālē, kas ietilpst vienā datorsomā un sver 5,5 kilogramus, klienti var  saņemt gan tradicionālos finanšu pakalpojumus, gan konsultācijas ērtākā un ātrākā finanšu darījumu veikšanā, izmantojot mobilo aplikāciju.

SEB bankas valdes loceklis Arnis Škapars, runājot par mobilās filiāles nozīmīgumu un priekšrocībām, uzsvēra, ka šis risinājums ir lielisks veids, kā saņemt SEB bankas pakalpojumus arī tajos reģionos, kur tradicionālā filiāle neatrodas. Kā vēl vienu priekšrocību SEB valdes loceklis akcentēja iespēju klientiem ērtā veidā apgūt jaunos digitālos maksāšanas rīkus un to izmantošanu ikdienas norēķinos.

Jāpiebilst, ka pērn norisinājās pilotprojekts, kurā mobilās filiāles funkcijas izmēģināja 300 SEB bankas klientu savās darbavietās. Noslēdzoties pilotprojektam, vairāki uzņēmumi atzina, ka mobilās filiāles ir ērts veids, kā darbinieki var saņemt bankas konsultācijas gadījumos, kad tradicionālā bankas filiāle nav ērti sasniedzama. Ņemot vērā pilotprojekta rezultātus, SEB bankas mobilās filiāles aktīvi sniegs pakalpojumus tieši uzņēmumu darba vietās.  

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!