Telegram ICO jau sākotnēji pārsniedz visus iepriekšējos rekordus

Telegram ICO jau sākotnēji pārsniedz visus iepriekšējos rekordus

Pāvela Durova kompānija Telegram ICO iepriekšējās pārdošanas laikā piesaistījusi 850 miljonus ASV dolāru, tajā skaitā no tādiem Silīcija ielejā zināmiem investoriem kā Sequoia Capital un Benchmark.

Pieprasījums bijis tik liels, ka tie investori, kas nav pielaisti ICO, izpirkuši citu dalībnieku daļas par divkāršu cenu. Šī iemesla dēļ P. Durovs plāno īstenot vēl vienu, otru ICO iepriekšējās pārdošas posmu, vēsta izdevums The Verge. Publikācijā norādīts, ka Telegram pirmajai iepriekšpārdošanai saņēmis pieteikumus 3,8 miljardu dolāru apmērā.

Cik tieši tokenu plānots pārdot šajā posmā, nav zināms, tomēr The Verge avoti vēsta, ka pārdošanu apjomi būs tādi pat, kā pirmajā posmā, kas nozīmē, ka Telegram tikai pirms ICO posmā var piesaistīt 1,7 miljardus dolāru. Jāpiebilst, ka Telegram jau tāpat ir pārsniedzis iepriekšējo visa ICO rekordu, kas pieder Filecoin, kura 2017. gada septembrī īstenota ICO gaitā ieņēma 257 miljonus dolāru.
Telegram ICO publiskā daļa sāksies marta beigās. Sākotnēji kompānija plānoja šādi ieņemt 3-5 miljardus dolāru, tostarp 500 miljonus iepriekšējā ICO laikā, tomēr tagad, pateicoties iespaidīgajam pieprasījumam pēc tokeniem, šie plāni var tikt koriģēti.

Galvenais pieprasījuma pēc Telegram tokeniem cēlonis, kā uzskata eksperti, ir paša ziņapmaiņas servisa popularitāte.

Servisam ir nepilni 200 miljoni lietotāju, pie kam 120 – 150 miljoni to izmanto regulāri, pie kam ļoti svarīgi, ka Telegram auditorija ir plaši zināma ar savu interesi ne tikai par anonimitāti, bet arī par kriptovalūtām. Kopējais Telegram lietotāju skaits arī jūtami pārsniedz kriptovalūtu kopējo lietotāju skaitu pasaulē, kamdēļ veiksmīga gramu ieviešanu var kļūt par būtisku, ja ne pat par revolucionāru soli kriptovalūtu izplatībā un ienākšanā ikdienā.

Papildus pluss ir arī fakts, ka ICO īsteno jau plaši zināma kompānija ar augstu reputāciju, kura bez tam ir ļoti ieinteresēta savu solījumu izpildē. Savas kriptovalūtas un maksājumu sistēmas ieviešana ļaus Telegram kā monetizēt ziņapmaiņas servisu, iekasējot kā nelielas komisijas maksas, tā pelnot no gramu kursa svārstībām.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!