Visa izlaiž norēķinu karti, kas piedāvās naudas atmaksu saņemt bitkoinos

Visa izlaiž norēķinu karti, kas piedāvās naudas atmaksu saņemt bitkoinos

Finanšu kompānija Visa nākusi klajā ar iepriecinošiem jaunumiem visiem tiem, kurus interesē norēķini ar kriptovalūtām un jo īpaši bitkoiniem. Visa nupat izlaidusi jaunu maksājumu karti, kas jau nākošā gada sākumā piedāvās iespēju naudas atmaksu saņemt nevis eiro vai kādā citā tradicionālajā valūtā, bet gan bitkoinos.

Piedāvājot šo iespēju saviem klientiem, Visa sadarbojas ar kriptovalūtas jomas jaunuzņēmumu BlockFi. Projekta ietvaros Visa izlaidīs īpašo Bitcoin Rewards Visa Credit Card norēķinu karti, kuras gada maksa būs 200 ASV dolāri jeb ap 165 eiro.

Ar šo karti klienti saņems atpakaļ 1.5% no pirkuma summas, ko būs iespēja pārvērst bitkoinos.

BlockFi paziņojumā teikts, ka šo karšu īpašnieki bitkoinos saņems arī 250 USD vērtu prēmiju, ja pirmo trīs mēnešu laikā kopš kartes iegādes būs iztērējuši vismaz 3000 ASV dolāru.    

Pašreiz jau ir atvērta pieteikšanās Bitcoin Rewards Visa Credit Card saņemšanai. Tai var pieteikties gan esošie, gan jaunie BlockFi lietotāji. Taču tā kā esošajiem klientiem ir jau izveidots savs BlockFi konts, tie gan pieteikties, gan saņemt karti varēs ātrāk par citiem.  

BlockFi uzsver, ka jaunā norēķinu karte ir ērts risinājums, kā lietotājiem veidot savus Bitcoin uzkrājumus, veicot ikdienas pirkumus. Tāpat Bitcoin Rewards Visa Credit Card būšot kā līdzeklis, kas padarīs Bitcoin pieejamāku plašākam patērētāju lokam. BlockFi izpilddirektors un dibinātājs Zaks Prinss (Zac Prince) uzsver, ka šī maksājumu karte sniedz iespēju vienkārši un bez riska iegūt iespēju palielināt savus Bitcoin uzkrājumus, nemainot ne savus tēriņus, ne iepirkšanās paradumus.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!