Vorens Bafets nešaubās, ka kriptovalūtas gaida  „sliktas beigas”

Vorens Bafets nešaubās, ka kriptovalūtas gaida „sliktas beigas”

Amerikāņu investīciju miljardieris Vorens Bafets intervijā televīzijas kanālam CNBC atzinis, ka nesaprot kriptovalūtu tirgus principus un šī iemesla dēļ neplāno veikt nekādas operācijas ar Bitcoin vai citām kritptovalūtām. „Man pietiek problēmu pat ar to, ko es saprotu. Tā kā neredzu nekādus iemeslus īso vai garo pozīciju atvēršanai sfērā, par kuru man nekas nav zināms,” izteicies uzņēmējs.

Tāpat holdinga kompānijas Berkshire Hathaway vadītāju neinteresē arī Bitcoin fjūčeri. „Mums tie nepieder, […], un mēs nekad neatvērsim pozīcijas par tiem.” V. Bafets arī piebildis, ka nezina, kā attīstīsies kriptovalūtu tirgus un kas ar to notiks tālāk. Tajā pašā laikā miljardieris nešaubās, ka kriptovalūtu stāsts beigsies slikti.

„Ar lielu pārliecību varu teikt, ka kriptovalūtas gaida sliktas beigas.”

Jāpiebilst, ka Volstrītā līdz pat šim brīdim nav vienota vienota viedokļa par kriptovalūtām. Tā Goldman Sachs nesen atzina, ka attīstības valstīs tās, it īpaši Bitcoin, var kļūt par alternatīvu vietējām valūtām un pat ASV dolāram. Dažās valstīs, piemēram, Venecuēlā un Zimbabvē, Bitcoin jau tiek samērā plaši izmantots kā pretkrīzes valūta hiperinflācijas periodā Tomēr ja šī kriptovalūta kļūs par populāru maksāšanas līdzekli, tā zaudēs pievilcību kā investīciju resurss.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!