Bankas kontu uzņēmumiem varēs atvērt digitāli

Bankas kontu uzņēmumiem varēs atvērt digitāli

Kamēr digitālā augšupeja finanšu un banku sektorā kļūst aizvien straujāka un arvien vairāk priekšrocību nesoša, Swedbank nākusi klajā ar patīkamu ziņu visiem tiem, kam nepieciešams atvērt sava uzņēmuma bankas kontu. Šo pakalpojumu tagad iespējams saņemt attālinātā veidā, turklāt – bez maksas.

Pēc Swedbank sniegtās informācijas - jaunais pakalpojums uzņēmējiem sniedz iespēju ne tikai bezmaksas atvērt uzņēmuma kontu, bet arī papildus ļauj visus līgumus parakstīt ar internetbankas starpniecību. Viss, kas jādara, ir jāuzraksta pieteikums bankā, un vienas darba dienas laikā klients arī saņems atbildi. Lai pieteikums uzņēmuma konta atvēršanai tiktu apstiprināts, nepieciešami divi priekšnoteikumi – pirmkārt, bankā reģistrēts personu apliecinošs dokuments, otrkārt, Smart-ID ar klienta parakstu vai arī eID karte. Swedbank pārstāvji gan norāda, ka

šāda iespēja pagaidām gan tiek dota Latvijas pilsoņiem ar vienpersoniskām paraksta tiesībām Latvijā reģistrētā uzņēmumā.

Swedbank Uzņēmumu pārvaldes vadītāja Ieva Vīgante, runājot par uzņēmuma bankas konta atvēršanas jaunajām iespējām, uzsvēra, ka tā ir gan laba iespēja jaunajiem uzņēmējiem, kas nupat uzsākuši savu uzņēmējdarbību, gan arī tiem, kuru uzņēmumā vērojama augšupeja, un nepieciešams uzņēmuma konts.

Jāpiebilst, ka šobrīd Swedbank ir vienīgā banka Latvijā, kas piedāvā iespēju attālināti atvērt uzņēmuma bankas kontu. Domājams, ka ilgi nebūs jāgaida līdz arī pārējās bankas spers šo soli pretī aizvien digitālākiem, klientam ērtākiem un ātrākiem pakalpojumiem.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!