BiSMART konferencē “Gudrais uzņēmums” atklās, kā ar tehnoloģiju palīdzību radīt ienesīgu biznesu arī pārmaiņu laikā

BiSMART konferencē “Gudrais uzņēmums” atklās, kā ar tehnoloģiju palīdzību radīt ienesīgu biznesu arī pārmaiņu laikā

Mūsdienās un jo īpaši šobrīd ceļš līdz konkurētspējīgam un veiksmīgam uzņēmumam kļūst sarežģītāks, dažādu izaicinājumu un pārmaiņu pilns. No vienas puses, jāraugās zinošu, kompetentu un prasmīgu darbinieku virzienā, no otras – jāpielieto gudras, efektīvas, uzņēmuma vajadzības apmierinošas tehnoloģijas. Jāatrod pareizie veidi, kā piesaistīt klientus, apmierināt to augošās vēlmes un paspēt būt soli priekšā konkurentiem. Kā to visu panākt, kā ar tehnoloģiju palīdzību izveidot gudru uzņēmumu? Kā nepakrist, bet mērķtiecīgi virzīties pretī panākumiem arī šajā izaicinājumu pilnajā laikā? Par šo un daudz ko citu diskutēs 29. septembrī biznesa tehnoloģiju platformas “BiSMART” rīkotajā konferencē “Gudrais uzņēmums”. 

Noslēdzot pirmo rudens mēnesi, 29. septembrī, Riga Islande Hotel norisināsies šim laikam visai aktuāla konference “Gudrais uzņēmums”. Uzzināt galveno par to, kā uzbūvēt un vadīt gudru biznesu un kāda nozīme tajā visā ir viedajām tehnoloģijām, aicināti uzņēmumu vadītāji, finanšu direktori un galvenie grāmatveži, banku, līzingu, kredītu, apdrošināšanas, grāmatvedības un audita uzņēmumu īpašnieki, vadītāji un augstākais menedžments. Tāpat kā iepriekšējo konferenci, arī šo pasākumu BiSMART aicina vērot gan klātienē, gan tiešsaistē.

Nedaudz ieskatoties konferences programmā, jāatklāj, ka par gudro Payroll jeb algu aprēķinu un tā nozīmi vieda uzņēmuma darbinieku ikdienā pastāstīs PwC nodokļu pārvaldības un grāmatvedības konsultants Daniils Vladimirovs. Esošā ekonomiskā situācijā, kad uzņēmumi savus sadarbības grožus ar klientiem, iespējams, palaiž nedaudz vaļīgāk, strādājot attālinātā un distancētā formātā, klientiem ir vērojamas izmaiņas piestādīto rēķinu apmaksā. Par darbu ar “grūtajiem” klientiem pārmaiņu laikā pastāstīs CSC Telecom projektu vadītājs Kārlis Leimanis. Par to, ko nozīmē celt un vadīt gudro uzņēmumu, skaidros Corporate Solutions grupa biznesa attīstības vadītājs Imants Felsbergs. Kā uzcelt pilnībā digitālu biznesu, atklās Digital Mind valdes priekšsēdētājs Ingemārs Liakovičus. Par ienesīguma evolūciju gudrā uzņēmumā pastāstīs Briox Latvia pārdošanas menedžere Santa Gaugere. “Rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra” – kā šos vārdus likt lietā, lai gūtu patieso atdevi tādās jomās kā pārdošana un mārketings, atklās Mailigen by Pipedrive veiksmes menedžeris Gints Branks. Ar pieredzes stāstu viedas uzņēmējdarbības plānošanā un atsekošanā dalīsies Scandic Fusion vadītājs Kārlis Vītols.

Tie, kuri nokavēja pieteikšanos uz klātienes konferenci, var nebēdāt, jo visu šo būs iespējams dzirdēt arī tiešraidē. Atliek vien reģistrēt savu dalību un pievienoties attālināti, izmantojot kodu J2R8TC.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!