Booking Group izvēlas IBM Cloud, lai īstenotu klientu vēlmes

Booking Group izvēlas IBM Cloud, lai īstenotu klientu vēlmes

Tiešsaistes autorezervēšanas uzņēmums Booking Group paātrinās savu digitālo transformāciju, ieviešot IBM Cloud un IBM mākoņtehnoloģiju. Šie risinājumi nodrošinās Booking Group lielāku elastību un uzlabos efektivitāti visos uzņēmējdarbības procesos, lai palīdzētu darboties dinamiskajā un mainīgajā uzņēmējdarbības vidē.

Booking Group 12 gadus ir viens no līderiem tiešsaistes auto nomas tirgū, piedāvājot savus pakalpojumus vairāk nekā 150 valstīs. Uzņēmums nolēmis pārnest svarīgāko darbu plūsmu uz IBM Cloud, lai saglabātu elastību un labāk spētu piepildīt svārstīgās tirgus prasības. Tāpat darbu plūsmas pārnese palīdzēs būt fleksibliem cenu piedāvājumā. Izmantojot IBM publisko mākoni (public cloud), kas ir visatvērtākā un drošākā publiskā mākoņtehnoloģija uzņēmējdarbībai, un IBM Cloud Kubernetes pakalpojumu, Booking Group spēs droši izvietot nepieciešamo darba plūsmu un pārvaldīt savu publisko mākoņa infrastruktūru.

Booking Group infrastruktūra šobrīd ir balstīta uz mākoņtehnoloģijām, tostarp pārvaldībā esošo Kubernetes pakalpojumu, datu bāzi un virtuālo privāto mākoni. Galvenie komponenti ir IBM Cloud Kubernetes pakalpojuma virtuālais privātais mākonis, kas kalpo kā pamata skaitļošanas infrastruktūra, kā arī IBM datu bāzes PostgreSQL sistēma datu vākšanas un ziņošanas vajadzībām, virtuālie serveri un bloku krātuve, VPN pieeja tīkla izveidei virtuālā privātā mākoņa vidē, un tieša pieeja gan IBM, gan citām mākoņtehnoloģijām. 

IBM CEE publiskā mākoņa tehniskā vadītāja Grazina Dadei (Grazyna Dadej) skaidro, ka uzņēmumi dažādās nozarēs virzās pretim digitālai transformācijai un cenšas to izdarīt pēc iespējas ātrāk, lai saglabātu konkurētspēju. Tie meklē hibrīda mulitimākoņu modeli - vairākos mākoņos ietvert gan tehnoloģiskus risinājumus, gan veidus, kā aizsargāt savus datus. Izvēloties IBM Cloud, Booking Group būs iespēja izmantot elastīgu mākoņtehnoloģijas stratēģiju, kas ļaus automašīnu nomas uzņēmumam ērti izvietot darba plūsmu un piedāvāt piekļuvi datiem, kas sniedz ieskatu par automašīnu nomas pieprasījumu vietējos tirgos. 

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!