“Briox” sāk piedāvāt grāmatvedības risinājumus arī Latvijā

“Briox” sāk piedāvāt grāmatvedības risinājumus arī Latvijā

Grāmatvedība ir viena no jomām, kur strauji ienāk mūsdienu tehnoloģijas, ļaujot darbu veikt ātrāk, ērtāk un precīzāk. Tomēr bez veiksmīgas sadarbības ar klientu arī grāmatvedībā neiztikt. Nu palīdzīgu roku šajā jomā Latvijas uzņēmumiem sniegs Briox. Tā ir kompānija, kas piedāvā mākonī bāzētu grāmatvedības un finanšu uzskaites programmu. Paziņojot par savu ienākšanu Latvijā, šo risinājumu nu var izmantot arī mūsu pašu uzņēmumi.

30.janvārī Rīgā, SEB Inovāciju centrā, norisinājās pasākums, kas iezīmēja grāmatvedības risinājumu uzņēmuma “Briox” ienākšanu Latvijā. Uzņēmuma mērķis ir panākt pārmaiņas grāmatvedības nozarē, nodrošinot mūsdienīgu grāmatvedības uzskaites risinājumu sadarbībai starp klientu un grāmatvedi. Pasākumā ar pašu uzņēmumu un tā darbības principiem iepazīstināja gan Briox izpilddirektors Frederiks Hiltstens (Frederik Hyltsten), kurš pastāstīja, kā radies pats uzņēmums un to, kā tas nonācis līdz Latvijas un Lietuvas tirgiem, gan arī Briox vadītāja Latvijā un Lietuvā Ilona Strode.

Briox pārstāvji norādīja, ka uzņēmumu var raksturot trīs vārdos – sadarbība, digitalizācija un automatizācija.

Tomēr uzņēmumam svarīgais no tiem ir sadarbība, konkrētāk, veiksmīga sadarbība ar klientu. 

Tikmēr PwC Nodokļu pārvaldības un grāmatvedības nodaļas vadītāja Ilze Palmbaha uzsvēra, ka grāmatvedības ārpakalpojumu uzņēmumu vidū jau bijušas runas, ka Latvijā vajadzētu tādu risinājumu, ko piedāvā Briox. Izmēģinot grāmatvedības un finanšu uzskaites programmu praksē, viņa norādīja, ka ar šī rīka palīdzību var, piemēram, uzzināt, cik ilgs laiks pavadīts ar klientu. Klienti arī var iesūtīt programmā dokumentus, un grāmatvedim tikai atliek tos iegrāmatot. Risinājums piedāvā arī virkni citu iespēju.

Jāpiebilst, ka Briox tika izveidots 2010. gadā. Uzņēmums darbojas Somijā, Igaunijā, Lietuvā un nu arī Latvijā. Kompānijas klienti lielākoties ir grāmatvedības uzņēmumi, mazie un vidējie uzņēmumi, mācību iestādes un asociācijas.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!