Digitālā transformācija – uzņēmuma attīstības virzītājspēks

Digitālā transformācija – uzņēmuma attīstības virzītājspēks

Par digitālo transformāciju un tās nozīmi uzņēmuma veiksmīgā attīstībā savu viedokli sniedza pieaicinātie eksperti Jean Mauris un Roberts Bernans. Abi runātāji atklāja savu redzējumu par to, kāda ir digitālās transformācijas nozīme uzņēmuma izaugsmes veicināšanā, kādi priekšnoteikumi jāievēro veiksmīgām digitālajām pārmaiņām, kā arī dalījās pieredzes stāstos.

Vadības konsultāciju eksperts digitālās transformācijas un inovāciju jautājumos Jean Mauris dalījās savā pieredzē par to, kāpēc ir svarīgi saprast atšķirības starp digitalizāciju un digitālo transformāciju. Tāpat viņš atklāja to, kādā veidā un cik ļoti digitālā transformācija spēj ietekmēt piecas galvenās biznesa jomas jeb 5K – klients, komunikācija, kanāli, kompānija un kultūra. Runājot par digitālo transformāciju, Jean Mauris norādīja septiņus priekšnoteikumus, kas virza digitālo transformāciju – pašreizējā stāvokļa un vērtību maiņa, drosme pieņemt izaicinājumus, investīcijas iespēju meklēšanā, augsta atbildības sajūta, disciplinētība, nekad nestrādāt vienam pašam un atkarība no panākumiem.

Fintech jeb finanšu tehnoloģiju startapa Nordigen līdzdibinātājs Roberts Bernans detalizēti pastāstīja par to, kā veidot, nodrošināt un noturēt digitālā produkta izaugsmi priekš SAAS (Software as a service). Līdztekus tam R. Bernans sniedza padomus, kā no stratēģijas posma veiksmīgi nokļūt līdz produkta tapšanai, kā radīt produktu ar savu pievienoto vērtību un kā izveidot efektīvas starpnozaru grupas.

Runājot par veiksmīgu produktu menedžmentu, Roberts Bernans aicina ieklausīties klientos, pieņemt riskus, tērēt laiku lietderīgi un būt ambiciozam.

Jāpiebilst, ka Seedtalks ir ikmēneša tikšanās Swedbank inovāciju telpā ar mērķi apvienot Latvijas finanšu, tehnoloģiju un startapu kopienas. Piedalīties pasākumā aicināts ikviens, kas interesējas par tehnoloģijām, startapiem un banku nozari, kā arī vēlas iegūt dziļāku priekšstatu par inovācijām.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!