Faktorings Tavam uzņēmumam! Uzzini vairāk un iepazīsties ar īpašo “Factris” piedāvājumu ērtākai rēķinu apmaksai

Faktorings Tavam uzņēmumam! Uzzini vairāk un iepazīsties ar īpašo “Factris” piedāvājumu ērtākai rēķinu apmaksai

Noteikti ne viens vien biznesu attīstošs vai vienkārši cītīgs BiSMART konferenču skatītājs būs dzirdējis par faktoringu un kādu labumu šis pakalpojums sniedz uzņēmumam. Jāsaka, ka Latvijā šajā jomā viens no zinošākajiem ir uzņēmums “Factris”. Tā izpilddirektors Latvijā Kaspars Barons BiSMART sniedza nelielu interviju, izskaidrojot faktoringa mērķus un atklājot, ar ko “Factris” atšķiras no saviem konkurentiem. Lai arī BiSMART sekotāji tuvāk iepazītos un reāli pamēģinātu faktoringa iespējas, K. Barons nāca klajā ar īpašu piedāvājumu, par ko uzzināsi raksta turpinājumā.

Jautāts par to, kas ir faktorings, “Factris” izpilddirektors Latvijā Kaspars Barons norāda, ka -

faktorings ir apgrozāmo līdzekļu finansēšanas veids pret uzņēmuma izrakstītajiem rēķiniem.

Lai šī pakalpojuma mērķis būtu saprotamāks, K. Barons dalījās ar reālu piemēru, kādos gadījumos uzņēmumam būtu izdevīgi izmantot faktoringu.

Iedomāsimies situāciju, ka esam uzņēmēji un pārdodam saldējumu veikalu ķēdei, kas var norēķināties ar mums tikai pēc 30 dienām, taču nauda mums vajadzīga uzreiz, lai varētu iepirkt izejvielas un spētu saražot nākamo partiju pārdošanai. Lai šāda situācija tiktu veiksmīgi atrisināta, mums ir iespēja šo rēķinu iedot faktoringa kompānijai, piemēram, “Factris”, kas to samaksās mūsu klienta – konkrētās veikalu ķēdes vietā. Savukārt, pēc 30 dienām mūsu klients veiks maksājumu uz “Factris” kontu.

Rezumējot sacīto, Kaspars Barons uzsver, ka faktorings ir finansējums, kas tiek izsniegts uzņēmumiem pret tā izrakstītajiem rēķiniem. Šim finansējumam nav nepieciešama ķīla, jo faktoringa uzņēmums apdrošina uzņēmuma debitorus pret maksātnespējas riskiem.

Latvijā lietpratējs šajā jomā ir uzņēmums “Factris”, kas piedāvā ātru un vieglu risinājumu apgrozāmo līdzekļu finansēšanai mazajiem un vidējiem uzņēmumiem.

Jautāts, ar ko īpašu “Factris” atšķiras no saviem konkurentiem, K. Barons norāda uz trim aspektiem:

  • Visi rēķini, kas tiek finansēti, ir apdrošināti. Tas nozīmē - ja finansējumu neapmaksās mūsu klientu klienti, to apmaksās apdrošinātāji;
  • Zemākas izmaksas, sākot no 0.9%;
  • “Factris” finansē darījumus gan ar ES valstīm gan arī citām pasaules valstīm.

Lai arī BiSMART sekotāji un biedri varētu reāli iepazīties ar faktoringu un atvieglot sava uzņēmuma ikdienu, nepatīkamās lietas atstājot profesionāļu ziņā, “Factris” nācis klajā ar īpašo piedāvājumu – 0% noformēšanas maksu un bezmaksas kredīta apdrošināšanu. Lai tiktu pie šādas iespējas, jāievēro daži nosacījumi:

  1. Piedāvājums attiecas tikai uz tiem rēķiniem, kas ir iesniegti finansēšanai;
  2. Apmaksas termiņš rēķiniem nevar pārsniegt 120 dienas;
  3. Rēķinu kopsumma nepārsniedz 500 000 EUR;
  4. Piedāvājums ir spēkā līdz šī gada 31. augustam;
  5. Nekādas gada maksas.

Ja šis piedāvājums ieinteresēja un vēlies par to uzzināt vairāk, “Factris” aicina sazināties:

Aleksandrs Tuškovs | Faktoringa darījumu vadītājs |

| +371 29324207 | www.factris.lv

Nataļja Mišurina | Faktoringa darījumu vadītāja |

| +371 27053153 | www.factris.lv

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!