Izmantojot Whatsapp, uzņēmumi varēs ērtāk komunicēt ar klientu

Izmantojot Whatsapp, uzņēmumi varēs ērtāk komunicēt ar klientu

Pēc raidorganizācijas BBC sniegtās informācijas – uzņēmumi, izmantojot lietotnē Whatsapp pieejamo rīku pay-to-use, varēs sniegt klientiem informāciju un pakalpojumus. Piemēram, preču piegādes datumus, iekāpšanas biļetes un citus. Savukārt par informācijas nodošanu klientam šādā veidā uzņēmumiem būs jāmaksā noteikta cena. Tiek vēstīts, ka patlaban maksa par pakalpojumu varētu svārstīties no 0,5 līdz 9 centiem - atkarībā no kompānijas atrašanās vietas. Tas automātiski nozīmē, ka pakalpojuma cena būs augstāka par parastas SMS ziņas cenu.

Svarīgi, ka uzņēmumi, ievērojot zināmus nosacījumus, varēs atbildēt uz klienta jautājumiem un komentāriem par nosūtīto informāciju bez maksas. Lai nodrošinātu šo iespēju, uzņēmumam jāsniedz atbilde ātri – ne ilgāk kā 24 stundas pēc ziņas saņemšanas. Ja kompānija šajā laikā neiekļaujas, tad pay-to-use lietošanas noteikumi pieprasa samaksu par atbildes nosūtīšanu klientam.

Tāpat kā citām ziņām, kas tiek sūtītas, izmantojot Whatsapp, arī šajās ievēroti privātuma principi. Tos sniedz Whatsapp Business API.

Šis rīks nodrošina to, ka ikvienas ziņas saturs tiek šifrēts. Tādējādi ziņā esošā informācija paliks tikai starp tās sūtītāju un saņēmēju.

Jāpiebilst, ka pirmie uzņēmumi, kas sākuši izmantot lietotnes Whatsapp rīku pay-to-use, ir transporta kompānija Uber, interneta veikals Wish un ceļojumu pakalpojumu sniedzējs Booking.com.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!