Konferencē apzinās jaunākās ārpakalpojumu tendences un to sniegtās iespējas uzņēmumam

Konferencē apzinās jaunākās ārpakalpojumu tendences un to sniegtās iespējas uzņēmumam

Dati ir teju katras kompānijas vērtīgākais ieguvums, un, likumsakarīgi, ka mūsdienās to apjoms aizvien pieaug. Kā šos datus pareizi izmantot, vienlaikus uzglabājot tos drošā vietā un izpildot GDPR prasības? Šeit izpalīdzīgu roku sniegs ārpakalpojumi. Datu glabāšana mākonī, mūsdienīgi klientu centri, mobilās aplikācijas grāmatvedības uzskaitei, efektīgi triki mārketinga un komunikācijas veiksmīgai transformācijai ārpakalpojumu risinājumā, padomi kā un kad uzņēmumiem izmantot ārpakalpojumus. Tās ir tikai dažas no ārpakalpojumu jomā aktuālām un būtiskām tēmām, kas tiks apskatītas BiSMART rīkotajā konferencē “Ārpakalpojumi”.

25. februārī viesnīcā “Riga Islande Hotel” norisināsies šī gada jau otrais Biznesa tehnoloģiju platformas BiSMART rīkotais pasākums, kurā šoreiz tiks apskatītas jaunākās tendences un izaicinājumi ārpakalpojumu jomā. Konferencē tiks atklātas ārpakalpojumu iespējas uzņēmuma svarīgākajos segmentos, piemēram, klientu apkalpošanā, grāmatvedībā, mārketingā, drošības nodrošināšanā un biznesā kopumā. Pasākumā īpaši gaidīti būs uzņēmumu īpašnieki, vadītāji, biznesa attīstītāji, augstākais un vidējais menedžments, kā arī nodaļu vadītāji.

Pasākumā tiks atklāts, kādas ir šobrīd aktuālākās ārpakalpojumu tendences un kā tie var veicināt uzņēmuma efektivitātes palielināšanos, vienlaikus samazinot izmaksas. Atbildes uz šiem jautājumiem palīdzēs rast jomas profesionāļi. Par to, kā mainīsies darbs ar klientiem un kādi būs lielākie ieguvumi, ieviešot ārpakalpojumus klientu apkalpošanā, pastāstīs CSC Telecom partneris Helvids Skeltons. Tehnoloģiju laikmetā aizvien būtiskāks ir izaicinājums būt vienā ritmā ar biznesa vidi, kas nepārtraukti transformējas un attīstās. Kā to panākt, atklās Lursoft IT korporatīvā klientu konsultante Rūta Beirote. Par grāmatvedim šobrīd nepieciešamajām digitālajām prasmēm un grāmatvedības automatizāciju kopumā pastāstīs PwC nodokļu pārvaldības un grāmatvedības nodaļas konsultants Daniils Vladimirovs. Kad un kāpēc iegādāties mārketingu kā ārpakalpojumu, atklās Mailigen veiksmes menedžeris Gints Branks. Par to, kas ir drošības mentoringa centrs (SOC), kāds ir tā sniegtais pienesums datu aizsardzības jomā un kāpēc šis risinājums ne vienmēr attaisno uz sevi liktās cerības, atklās Corporate Solutions grupas IT projektu vadītājs Juris Āboliņš. Mūsdienās joprojām ievērojama daļa uzņēmumu vairās savus datus glabāt mākonī. Iespējams, situāciju var mainīt skaidri un gaiši definētas mākoņrisinājumu priekšrocības biznesā, ar ko iepazīstinās Tet datu centru biznesa attīstības vadītājs Māris Sperga.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!