Kongresā atklās veiksmīga digitālā biznesa noslēpumus

Kongresā atklās veiksmīga digitālā biznesa noslēpumus

Kongress piedāvās uzņēmumu vadītājiem, izpilddirektoriem, galvenajiem IT, mārketinga speciālistiem un nozares augstākajam menedžementam visprogresīvāko tehnoloģiju kompāniju inovatīvakos produktus, risinājumus un prasmes, tā palīdzot efektīvāk veikt digitālo transformāciju Eiropas mazajos un vidējos uzņēmumos, kā arī lielajās kompānijās.

Digital Business World Congress pulcēs vienuviet arī starptautiski pazīstamus mārketinga nozares ekspertus, kuri iepazīstinās ar nākotnes viedajiem mārketinga trendiem. Kā viens no runātājiem būs mārketinga tehnoloģiju koncepcijas priekštecis Skots Brinkers (Scott Binker), kurš analizēs to, kā tehnoloģijas šobrīd pārveido mārketingu un to, kāda ir datu analīzes nozīme. Kompānijas Huawei korporatīvās komunikācijas viceprezidents Valters Dženings (Walter Jennings) atklās savu pieredzi un stratēģiju ietekmīgajā mārketingā. Džefs Sanders (Jeff Sanders) pastāstīs par savu mārketinga strateģiju „50 not out”, kuras mērķis ir mārketinga kampaņās iesaistīt cilvēkus, kam pāri 50 gadiem, tādējādi ar šo mērķgrupu paverot jaunas biznesa iespējas.

Papildus sesijām, kas veltītas tam, lai uzsvērtu jaunākos sasniegumus un tehnoloģiju pielietojumu organizācijās, notiks deviņi forumi, aptverot tādas tehnoloģijas kā – mākslīgais intelekts, lielie dati, blokķēde, mākoņpakalpojumi. Tādējādi tiks parādīts šo tehnoloģiju pielietojums caur reāliem piemēriem tādās nozarēs valsts sektors, tūrisms, veselība, rūpniecība, enerģētika un citur.

 Viens no vadošajiem pasākumiem šajā kongresā būs jau minētais Digital Marketing Planet, kas norisināsies trīs dienu garumā. Šajā pasākumā izcili nozares profesionāļi, inovatori, starptautiski eksperti  un digitālā mārketinga speciālisti 21 stundas garumā analizēs nozares jaunākos sasniegumus, tendences un prakses. Pasākuma tēmu klāsts tiks sadalīts piecos blokos – mārketinga līderu prioritātes, satura mārketings, izaugsmes veicināšana, digitālās partnerattiecības un mārketinga tehnoloģijas - , apskatot katru no tiem caur debatēm, meistarklasēm un lekcijām.

Ar pilnu pasākuma Digital Marketing Planet programmu var iepazīties šeit: https://www.des-madrid.com/congress/digital-marketing-planet/

Biļetes uz Digital Business World kongresu var iegādāties šeit: https://www.des-madrid.com/tickets-prices/

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!