Latvijas darba devēju rindas papildinās uzņēmums „Cognizant”

Latvijas darba devēju rindas papildinās uzņēmums „Cognizant”

Uzņēmuma darbības joma saistāma ar informācijas tehnoloģijām (IT). Konkrētāk, uzņēmums nodrošina IT, konsultāciju un biznesa procesu ārpakalpojumus. Patlaban uzņēmuma darbības joma ietver automatizāciju, optimizāciju un pakāpenisku izaugsmi ar mērķi gūt atpazīstamību tirgū.  Nozare, kurā darbosies uzņēmuma attīstības un piegādes centrs, būs telekomunikācijas – informē „Cognizant” vadītājs Latvijā Kims Landersons (Kim Landerson). 

Ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens „Cognizant” attīstības un piegādes centra izveidi Rīgā vērtē ļoti pozitīvi un uzsver tā ieguldījumu Latvijas IT un ekonomikas segmenta izveidē. Tāpat ekonomikas ministrs centra izveidi uzskata kā ļoti labu iespēju globālā biznesa attīstībai Latvijā un biznesa jomas paplašināšanā.

Arī „Cognizant” viceprezidents, telekomunikāciju, mediju un izklaides vadītājs Taruns Anands (Tarun Anand) centra izveidē Rīgā saskata potenciālu un jaunas sadarbības iespējas. Viņš uzsver, ka centrs būs nozīmīgs posms, sadarbojoties ar Eiropas partneriem, un „Cognizant” ir svarīgi, lai sadarbība noritētu efektīvi. Tāpat uzņēmuma viceprezidents uzsver centra ieguldījumu biznesa un ekonomikas attīstībai valstī. 

Vēl viens no „Cognizant” pārstāvjiem – Baltijas operāciju vadītājs Edvins Kreigtons (Edwin Craigton) uzskata, ka liela nozīme biznesa attīstībā ir arī ieguldījumam darbiniekos, lai tie spētu izveidot labu sadarbību ar klientiem. Kreigtons arī neslēpj, ka vēlas, lai arī Latvijā uzņēmums tiktu nominēts kā labākais darba devējs. Zināms, ka Rīgā esošais „Cognizant” attīstības un piegādes centrs nodarbinās ap 300 cilvēku.

Jāpiebilst, ka Rīgā nupat atklātais „Cognizant” attīstības un piegādes centra nav vienīgais no šī uzņēmuma centriem. Uzņēmumam kopumā pieder vairāk nekā 100 centri dažādās pasaules valstīs, tostarp arī Lietuvā.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!