Latvijas uzņēmēji virzās augšup pa viedās mobilitātes kāpnēm

Latvijas uzņēmēji virzās augšup pa viedās mobilitātes kāpnēm

Apskatot pētījumā “Vadītāja digitālais portrets” iegūtos datus par Latvijas uzņēmumu un struktūrvienību vadītāju paradumiem par gudro ierīču – viedtālruņa un planšetdatora - izmantošanu biznesa vajadzībām, var secināt, ka, salīdzinot ar pērno gadu, būtiski pieaudzis to vadītāju skaits, kuri lēmumu pieņemšanai vajadzīgo informāciju (biznesa datus) iegūst ar viedtālruņa vai planšetdatora palīdzību. Pētījumā iegūtie dati parāda, ka šogad jau vairāk nekā puse vadītāju jeb 52% norāda, ka lēmumu pieņemšanai izmanto minētās viedierīces.

Viedierīču pielietojums audzis arī gadījumos, kad vadītājs vēlas sameklēt kādu informāciju vai izmantot e-pasta pakalpojumus. Tā vietā, lai šīs darbības veiktu, piemēram, ar datoru, Latvijas uzņēmumu un struktūrvienību vadītāji biežāk izvēlas elastīgākus un ērtākus rīkus, piemēram, viedtālruni.

Kā vēl vienu no ieguvumiem, izmantojot tehnoloģijas, īpaši viedierīces, vadītāji atzīmē iespēju biežāk strādāt attālināti, ātri sazināties, kā arī iegūt nepieciešamos datus reāllaikā.

Grāmatvedības un uzņēmumu vadības sistēmas Tildes Jumis biznesa attīstības vadītājs Viesturs Slaidiņš norāda, ka “Vadītāja digitālais portrets” iegūtie dati nepārprotami norāda par virzību uz elastīgāku, mobilāku un dinamiskāku uzņēmējdarbību. V. Slaidiņš arī piebilst, ka Tildes Jumis veicina šādu virzību, izveidojot mobilo lietotni, kas kalpo kā palīgs ērtākai un ātrākai piekļuvei grāmatvedības un personāla datiem.

Pētījums “Vadītāja digitālais portrets” tapis sadarbībā ar Tildes Jumis. Aptaujā kopumā piedalījās 1725 respondenti.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!