Microsoft nāk klajā ar rīku, kas ļaus pāris minūtēs bezmaksas radīt savu mājaslapu

Microsoft nāk klajā ar rīku, kas ļaus pāris minūtēs bezmaksas radīt savu mājaslapu

Ņemot vērā apstākļus, kad biznesa komunikācija klātienē ir stipri ierobežota, aizvien lielāka nozīme ir tam, kā uzņēmums sevi reklamē internetā un vai vispār to dara. Pastāv uzskats - ja uzņēmumam nav sava mājaslapa - tas principā neeksistē, un šobrīd šim viedoklim var jo īpaši piekrist. Taču, ja liekas izmaksas, zināšanu un prasmju trūkums un citas problēmas ir šķērslis uzņēmuma mājaslapas izveidei, kompānija Microsoft tos visus atrisinās. Uzņēmums piedāvā jaunu rīku, ar ko bez maksas dažu minūšu laikā iespējams radīt vienkāršu, taču pietiekoši labu mājaslapu. 

Microsoft jaunais mājaslapu izveides pakalpojums ir daļa no uzņēmuma jaunā digitālā mārketinga centra (Microsoft Digital Marketing Center). Risinājums ļauj lietotājam gan izveidot mājaslapu pilnīgi no nulles, gan to radīt uz sociālo mediju lapas vai reklāmas kampaņas bāzes.

Pakalpojuma mērķis ir sniegt palīdzīgu roku tieši mazajiem uzņēmumiem un palīdzēt tiem uzlabot mārketinga aktivitātes. 

Saskaņā ar Small Business Association datiem - vairāk nekā trešdaļai jeb 36% mazo uzņēmumu nav savas mājaslapas. Tā ir diezgan būtiska problēma, jo saskaņā ar kompānijas Blue Corona datiem - 70 - 80% cilvēku pirms pakalpojuma pieteikšanas vai pirkuma veikšanas apmeklē uzņēmuma mājaslapu. 

Avots: Microsoft

Lai varētu radīt mājaslapu, lietotājam vispirms būs nepieciešams izveidot savu Microsoft Digital Marketing Center kontu. Līdzīgi kā citās vietnēs, arī savā topošajā mājaslapā lietotājs pēc izvēles var pievienot visrakstu un aprakstus, kopsavilkumu par biznesu, sociālajos medijos publicēto saturu, atsauksmes, attēlus, uzņēmuma kontaktinformāciju, saites uz uzņēmuma kontiem sociālajos tīklos. Iespējams, ka krietni vieglāk šajā gadījumā būs radīt mājaslapu, kuras pamatā izmantota kāda no sociālajos medijos esošajām lapām. 

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!